Ankarada dr.nuri danışmana giden varmı??

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve hally tarafından 25 Ekim 2010 başlatılmıştır.

25 Ekim 2010
    Konu Sahibi : hally
  1. hally

hally Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    642
    Ödül Puanları:
    113
    Arkadaşlar hiç gideniniz var mı lütfen yardımcı olun nasıl bir doktor ???

2. 26 Ekim 2010
  3. cigdemo

cigdemo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sevgili Hally,

Hamileligimin 6. ayinda bir defa Nuri beye muayene oldum (ayrintili doppler icin). Aslinda ben Medicana'dan Yusuf Ustun'un hastasiyim. Yusuf bey 6. aydaki ayrintili inceleme icin beni Nuri beye yonlendirdi.

Nuri bey bebegimi cok ayrintili inceledi. Yaninda bir de yardimcisi vardi. Bir cok olcum yapti, yardimcisi bunlari not aldi vs. Sonunda bana bir rapor verdiler ve bunu kendi doktoruma goturdum. Muayene oncesi ve sirasinda kendisi ile cok sohbet etme firsatim olmadi. Anladigim kadariyla isini oldukca ciddi yapan birisi. Muayeneden sonra ben hazirlanirken esim kendisi ile biraz sohbet etmis ve iyi bir doktor oldugunu dusunmus.

4. 26 Ekim 2010
  5. ece78

ece78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ben 5 yıl önce gitmiştim kendi özel muaynanesine ve birçok hastası vardı.sanırım çok tutulan bir doktordu.ama ben açıkçası çok kaba bulmuştum.bi daha da uğramadık o nedenle.bana kaç kilo aldığımı fln sormuştu.sen bu gidişle 30 kilo alırsın demişti hala sinirleniyorum.17 kiloyla bitirmiştim hamileliğimi.üsteliik diyet fln yapmadım o bu şekilde konuştu diye.sanırım beni sevmedi:))).bebeğide kendi inceledi ama bize açıklama yapmadı.sonunda ağzından zorla laf alabildik.
    bilmiyorum elektriğimiz tutmadı.ama alanında çok iyi diye bizi dr arkadaşlar yönlendirmişti o zamanlar.bende yüksek tansiyon problemi vardı.sonra başka bir dr ile devam ettim ben.

6. 26 Ekim 2010
  7. dilay8

dilay8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    bende düşük yaptığımda gitmiştim çok ilgilenmedi. artık paraya doymuşlar

8. 26 Ekim 2010
  9. hally

hally Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    642
    Ödül Puanları:
    113
    hem işini iyi yapan hemde düzgün bi dr bulmak ne kadarda zor Allahım sen yardım et hepimize