Ankara'da düğün yemeği mekanı

Konusu 'Düğün Mekanı' forumundadır ve fridas tarafından 27 Nisan 2009 başlatılmıştır.

27 Nisan 2009
    Konu Sahibi : fridas
  1. fridas

fridas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Herkese merhaba,
    Aylardır burayı takip edip,harika bilgiler öğrendim...şimdi yeni bi bilgiye daha ihtiyacım var,umarım yardımcı olacak birileri çıkar...çok yakında,haziranda nikahımız var,Atakule'de..sonrasında arkadaşlar ile bi düğün yemeği düşünüyoruz...önce ODTÜ Vişnelik olsun dedik ama 100 kişi içkili fiyatları biraz fazla...önerebileceğiniz Ankara'da 100 kişilik içkili bi mekan var mı?umarım bana yardımcı olabilirsiniz:1rolleyes:

2. 18 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : fridas
  3. zeysb

zeysb Umutlu :) Üye

Beğenildi:
    307
    Ödül Puanları:
    113
    canım ankaradaki düğün mekanları die başka başlıkta var orayada bir göz at...odtü vişnelik bence çok güzel bir mekan(gerçi 100 kişi için fazla büyük)..ama pahalı diosan:club mirador a bak derim.sıcak bir işletme, mekanda süper...fige de de nişan ve düğün yemeğine gittim şık bir mekan..orasıda fix menü fiatı veriyor..mirador un 2008 200 kişilik fiatı 10 du.odtünün 200 kişilik 2006 fiatı 15 di..gittiğim düğünlerden öğrendiğim dedikodularkaydirigubbakcemile3..ordu evleride 100 kişi ve altı için yemek olarak uygun..kolay gelsin