Ankara'da düşük konusunda uzman kadın doğumcu var mı?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve dilay8 tarafından 5 Şubat 2010 başlatılmıştır.

5 Şubat 2010
    Konu Sahibi : dilay8
  1. dilay8

dilay8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    KIZLAR 3 düşük yaşadım.bebeklerimi kalp atımı durması ve erken su kesesi açılması nedeniyle kaybettim.ama araştırmalarımda düşüğe neden olabilecek bir sebep bulunamadı.
    şimdi yeniden gebeliği düşünüyorum tavsiye edebileceğiniz doktor özellikle riskleri görebilen ve hastayı uyaran bir doktor arayışı içerisindeyim sizin tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleme: 5 Şubat 2010
  2. 6 Şubat 2010
  3. dilay8

dilay8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar Ankara'da düşük konusunda tavsiye edebileceğiniz doktor yok muuuuuu?

4. 8 Şubat 2010
  5. beyazleblebim

beyazleblebim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba geçmiş olsun.ankarada yüksek riskli gebelikler de uzman nuri danışman'ı biliyorum.

6. 9 Şubat 2010
  7. dilay8

dilay8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim.

8. 10 Şubat 2010
  9. Seloxsx

Seloxsx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Prof. Dr. Hakan Şatıroğlu da bu konularda çok dikkatli. Ben hiç düşük yaşamamış olmama rağmen kendi isteğim üzerine gebelik öncesi genetik testler yaptı bana. Mtfhr geniydi galiba onunla ilgili bir risk belirledi bu gen de annede kan pıhtılaşmasına ve bebeğin kandan yeterince beslenememesine sebep olabiliyormuş. Sonuç olarak daha önce düşük yaşamamış olmama rağmen gebelik çncesi coraspin hapları kullandırttı gebelik belli olduktan sonra da hergün clexane kan sulandırıcı iğne yapıyorum kendime. Bunla hep düşük riskine karşı hocanın aldığı önlemler. O bakımdan kendisini tavsiye ederim canım.

10. 10 Şubat 2010
  11. Seloxsx

Seloxsx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Prof. Dr. Hakan Şatıroğlu da bu konularda çok dikkatli. Ben hiç düşük yaşamamış olmama rağmen kendi isteğim üzerine gebelik öncesi genetik testler yaptı bana. Mtfhr geniydi galiba onunla ilgili bir risk belirledi bu gen de annede kan pıhtılaşmasına ve bebeğin kandan yeterince beslenememesine sebep olabiliyormuş. Sonuç olarak daha önce düşük yaşamamış olmama rağmen gebelik çncesi coraspin hapları kullandırttı gebelik belli olduktan sonra da hergün clexane kan sulandırıcı iğne yapıyorum kendime. Bunla hep düşük riskine karşı hocanın aldığı önlemler. O bakımdan kendisini tavsiye ederim canım.

12. 10 Şubat 2010
  13. Seloxsx

Seloxsx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Prof. Dr. Hakan Şatıroğlu da bu konularda çok dikkatli. Ben hiç düşük yaşamamış olmama rağmen kendi isteğim üzerine gebelik öncesi genetik testler yaptı bana. Mtfhr geniydi galiba onunla ilgili bir risk belirledi bu gen de annede kan pıhtılaşmasına ve bebeğin kandan yeterince beslenememesine sebep olabiliyormuş. Sonuç olarak daha önce düşük yaşamamış olmama rağmen gebelik öncesi coraspin hapları kullandırttı gebelik belli olduktan sonra da hergün clexane kan sulandırıcı iğne yapıyorum kendime. Bunlar hep düşük riskine karşı hocanın aldığı önlemler. O bakımdan kendisini tavsiye ederim canım.