Ankara'da en hesaplının en iyisi doktora ihtiyacım var,yardım,

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve aleyna.85 tarafından 21 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : aleyna.85
  1. aleyna.85

aleyna.85 Guest

Merhaba kızlar
    ankara'da doktor seçeneği çok olduğundan yer olarak da bana uygun olduğundan sizlerden ankara'da hesaplı ama iyi bir doktor ismi rica ediyorum,,,
    aslında ben 6 ay önce ameliyat oldum ama tek göğsümde protezin yerleştirelemediği görüldü ve tekrar ameliyat gerekiyor ama ben doktoruma gitmek istemiyorum,
    bu yüzden hesaplı olmasından yanayım yoksa yine aynı doktora gitmek durumunda kalacağım :KK43:
    üni. Doktorları daha hesaplı oluyor,özelde kampanyada falan olan var mı bildiğiniz?
    Lütfen alternatif sunun bana, napim kızlar siz söyleyin,
    bir de daha büyük slikon istiyorum aslında ben,doktoruma okadar dedim de kendi istediğini yaptı:KK43: çocuk oyuncağı da değil ki bu yat kalk bıçak altına giremem ama şimdi durum nediyle tekrar ameliyata girmem gerektiğinden en azından büyüteyim de diyorum ama maddi anlamda zordayım:KK43:
    ne önerirsiniz bana?

2. 22 Ağustos 2009
  3. lalara

lalara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    size kim ameliyat yaptı ve sol göğsünüzün yerleşmediğini nerden anladınız? ben ankarada 3000 tl ye yaptırdım

4. 22 Ağustos 2009
  5. aleyna.85

aleyna.85 Guest

2 ay öncesinde bir gariplik olduğunu anlamaya başladım şeklen aslına bakarsan en başından beri o göğsüm zaman zaman ağrılıydı,diğer gösüm normal, başka bir doktora göründüm yaklaşık 1 ay öncesi kendisi dedi ,,
    siz doktorunuzu önerir misiniz bana?
    doktorun hastayla iletişimi de çok önemli benim için

6. 22 Ağustos 2009
  7. my_babe

my_babe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aleyna hepimizi korkuttun şimdi yaa. benim de bi göğsüm daha ağrılı ve sıkıntılı genelde bir göğüs diğerine göre daha ağrılı olabilirmiş hatta şekil farklılığı da olabilirmiş diyorlar forumda, bende zamanla geçer diyorum. sen ameliyat olduğun doktora hiç göründün mü kabul ediyor mu yerleşmediğini?

8. 22 Ağustos 2009
  9. aleyna.85

aleyna.85 Guest

canım korkma hemen, senin ne kadar oldu ki?
    benim 6 ay oldu, basından beri bir göğsümde hiçbir ağrı hissetmezken diğeri zaman zaman ağrılı oluyordu korkuyordum ama normal diyorlardı, 2 ay öncesi baktım bir göğsüm kendini aşağıya bırakmaya başladı,slikon hissedilmemeye başladı diğer göğsüm olduğu gibi kaldı ve slikonun kenarlarını bile hissediyorum hala, ellediğimde bir tarafı hafif acıyor,
    korkuyodum doktora gitmekten bir problem olduğundan emindim çünkü ama işte başka doktora gidince kendisi ''protez yerleştirelememiş,olduğu yerden de aymış doktorunuza gidip yeniden ameliyata girmeniz gerekiyor '' dedi,,,
    kendi doktoruma görğnmedim daha , hiç gitmek de istemiyorum ona, ama maddi açıdan mecburum sanırım bilemiyorum,,,
    275 cc kasüstü olmuştum

10. 22 Ağustos 2009
  11. abcj

abcj Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aleyna.85 , ben henüz ameliyat olmadım , ama alternatif sunun dediğin için aklımdaki ismi söyleyeyim sana , belki araştırırsın .
    Gazi Üniversitesinden Doç . Dr. Sühan Ayhan . Meme cerrahisi özel ilgi alanıymış ; ayrıca meme cerrahisi dersi veriyormuş. tavsiye ediyorum.comdan ve kendi sayfasından bakmıştım.
    Şu ana kadar hakkında duyduklarım da iyi şeylerdi . ben de kendisini düşünüyorum . ameliyat olmuş olsaydım daha net bilgi verebilirdim , ama şimdilik bu kadarına sahibim .

12. 22 Ağustos 2009
  13. aleyna.85

aleyna.85 Guest

salı günü 2 doktora daha görüneceğim, gelişmelerden haberdar ederim canım,
    iki doktor da aynı şeyi derse ameliyat benim için kaçınılmaz,
    ama ben biliyorum ya kesin bir sorun var :KK43:

14. 22 Ağustos 2009
  15. lalara

lalara Aktif Üye Üye

Beğenildi: