Ankarada en iyi saç kesimi ve boya yapan kuaför

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve sier tarafından 10 Mart 2011 başlatılmıştır.

10 Mart 2011
    Konu Sahibi : sier
  1. sier

sier Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar ankarada saç kesiminde 1 numaralı yer neresi.buralı olmadığım için sizden önerilerinizi bekliyorum.saçıma kahkül kestirmeyi ve boya düşünüyorum da.kahkül hayatımda hiç kestirmedim.boyada gölge tarzı şeyler denemiştim o da bi kaç defa.şu an saçlarım çok uzun ve boyasız.7 ay önce doğum yaptım.o yüzden evdeyim ve saçlarımı iyice uzattım.işe başlamaya yakın güzel bir değişiklik istiyorum.ama kesim ve boya konusunda kuaför konusunda bilgim yok.kesimde yüzüme,kafa şeklime ve saç kaliteme göre en ince ayrıntıları düşünen ve bilgisi olan,kaliteli,mahalle kuaförü tarzı bi yer olmayan,bu konularda çok iyi eğitimli çalışanlarının olduğu gerçekten çok kaliteli bi yer arıyorum.fiyatları önemli değil.ankaralı arkadaşlardan öneriler bekliyorum.şimdiden teşekkürler :KK66:

2. 10 Mart 2011
  3. SemPatiK

SemPatiK 2 İleRi 1 geRi... Üye

Beğenildi:
    6
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    ben buralıyım ama sürekli gittiğim kuaför yok
    birisi söylerse ben de faydalanarım bu durumdan :KK9:

4. 10 Mart 2011
  5. mbul

mbul Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    TARA kuaför ykm nin arkasındaki şehit adem yavuz sokakta çok tarz saç kesimi yapıyolar saçımı kırığını al diyince kırpmıyolar gayet güzel kesim yapıolar kullandıkları malzemeler çok kaliteli diğer kuaförlere göre biraz pahalı ama ne istersen onu yapıolar saçı kafalarına göre kesmiyorlar ben çok kuaför kurbanı oldum ama sonunda aradığımı buldum tavsiye ederim internet sitesinden bak istersen xxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör: 7 Mayıs 2012
  6. 16 Mart 2011
  7. sier

sier Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saol canım.evet biliyorum o kuaförü daha doğrusu o sokağı :) nettende incelicem.yerindende :)

8. 21 Mart 2011
  9. Eezgii

Eezgii Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    herhangi bi kötü süprizle karşılaşmamak için tara kuaföre gidiyorum. Bazı kuaförlerin iki dakikada batırdığı saçlarımı düzeltmek aylarımı-yıllarımı alıyor. O yüzden güvenli bi yer tara kuaför

10. 21 Mart 2011
  11. dery06

dery06 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canimm sana sadece tek bir onerecegim yer var oda magic touch kuafor sadece gideceksin ve memnun kalarak ayrılacaksın daha once mos da calısmıs hepsı tamamen profesyonel calısıyolar:KK19:

12. 24 Nisan 2011
  13. zseda06

zseda06 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hoşdere RAM kuaför, ramazan bey müthiş bir sanatçı, ankaranın eski ve tanınmış kuaförleri de çok iyi bilir, adam benim saçıma incecik tarakla fön çekti sadece tarak ve parmaklarıyla, kesinlikle tavsiye ederim, modelleri de boyayı tutturması da kesimleri de harika...

14. 26 Nisan 2011
  15. zafo

zafo Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar röfle, gölge ve boya konusundan çok muzdaribim.HAngi kuaförü önerirsiniz bu anlamda bu saydığınız kuaförlerin içinde?

16. 28 Nisan 2011
  17. zseda06

zseda06 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    her konuda RAM kuaförü öneririm, adam tam bir sanatçı, bu kadar mı rengi oturtur, modeli fönü harika.. benim saçıma çerçeve yapmıştı uçlarına, her gittiğim kuaför (fön için yakınlardakilere gidiyorum) nerede yaptırdınız, kim yaptı, adını verince, haa ramazan abi mi diyorlar, adam çok tanınmış bu sektörde.. hoşdere cad üzerinde..

18. 13 Mayıs 2011
  19. tuana1983

tuana1983 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tandoğan da Tera Kuaför her konuda sonuna kadar güvenebileceğiniz bir salon.
    Biz 3 kuşaktır Ramazan Bey e, Tera kuaför e emanet ediyoruz saçlarımızı.
    Tavsiye ederim... Pişman olmazsınız.

xxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör: 7 Mayıs 2012