Ankarada Estetik Cerrahı

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve Betul0006 tarafından 28 Nisan 2010 başlatılmıştır.

28 Nisan 2010
    Konu Sahibi : Betul0006
  1. Betul0006

Betul0006 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Biliyorum bununla ilgili özel açılmış bir konu var ama affınıza sığınarak buradan net cevaplar almak istiyorum.
    Sizde biliyorsunuzki bu yol uzun ve uraşlı bir yol ve insanı ciddi anlamda yoran bir olay. Hani filmlerde olduğu gibi ol,bitti işte yeni sen falan olayı değil. ıyi bir doktor istiyorum doğal olarak ve mümkün olduğu kadar güzel yapmalı. Okudum buralarda çok çökme yaşayanlar, burnun kemer noktasında şişme sorunu yaşayanlar, 6 ay geçmesine karşın burunları hala tıkalı olanlar falan insanı bu işten neredeyse vaz geçirecek. Yani gece gece düşünün okulum olduğu halde yarın 1.5 saattir buradaki yorumları okuyorum. Daha önceden okuduklarımıda saymıyorum. Her neyse konuyu uzatmadan okuduklarımdan söyle bir liste yaptım;

Kesinlikle olmaz
    Doç. Dr. C. Reha Yavuzer
    Yücel Erk
    Nebi
    Orhan Murat Özdemir'
    Mehmet KETENEYE

olur:
    Uzm. Dr. Ünal Şahin
    Serdar ÖZTÜRK

Bunlardan olmaz dediklerimden şikayetleri olanları gördüğümden. Özellikle Raha Yavuzer'i bayğı övüpte sonradan ortadan kaybolan kullanıcılar bile var.
    Şimdi sorum hangisi veya tavsiyeniz var mı ?
    Bunlardan Ünal Şahin favorim, arasam randevu falan alsam böyle uzun bir listesi falan varmı. Yani muayeneden sonra amaliyat tarihini çok mu ileriye veriyor.
    Ve son olarak Ünal Bey bilgisayarda tasarım yapıyor mu?
    Bir de o yanda dikiş izleri falan ne kadar belli, bunuda belirtir misiniz?

Cevaplar ıçin şimdiden teşekkürler.

Ek olarak Ankara'da amaliyat olupta resmini palaşmak isteyenler varsa çok mutlu olurum. Malum öncesinden canlı örnek görmek insani bayağı mutlu ediyor.

Son düzenleme: 28 Nisan 2010
  2. 28 Nisan 2010
  3. yprk_89

yprk_89 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    canım bende ankarada yaşıyorum ve burun estetiği konusunda biraz takıntıyım o yüzden istanbulda ameliyat olacağımyerimseniben ankarada öyle çook ünlü doktor yok ünal şahini bende ii duydum sen yinede araştırmaya devam et.

4. 28 Nisan 2010
  5. Betul0006

Betul0006 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ya inan araştıracak durumum kalmadı. Ne yaparsan yap insanın içinde bir ukte kalıyor. ıstanbul'u bende düşündüm aslında orada kalacak yerim falan da var sorunda olmaz ama bunu yalnızca aile içinde tutmak istiyorum, her ne kadar mümkün olmasada. 5 senedir ciddi ciddi düşünüyorum ki yaşım 18 ve son 3 aydır ciddi adımlar atıp artık doktor araştırmaya başladım. ışin ters tarafı daha aileme söylemedim. Babam her konuda beni destekliyor ve geçen eve gittiğimde açılmaya çok kararlıydım ama olmadı. Şimdi 15 mayısa erteledim o açılma işini. Alıp karşıma babamı dertleri sıralayacağım. Bu iş olacak, senli ya da sensiz ama bu tek başıma olursa bu iş 24-25 yaşıma kadar uzar ve bu şekilde insan daha fazla dayanamıyor. Her aynaya baktığımda aynı burun. Uzun, yamuk ve kemerli. ıyice canımı sıkmaya başladı. Bu işi artık sonlandırmak istiyorum öyleki gidip doktorla görüşüp randevuyu alıp bu konuda ne kadar ciddi olduğumu da göstermek istiyorum aileme ama söyle bir durumumda var. Bizim ailede hiç böyle ameliyat olanda yok. Yani bizimkiler bu nedenle hayır de diyebilir, olay karışık ama ben onları düşünmeden önce doktoru belirlemeye çalışıyorum.
    Bu arada "Serdar ÖZTÜRK" tende memnun olanlar çok. Mayıs'a kadar bu durumu çözüp Haziran'da amaliyat olup en azından üniversitenin ilk yılında şişliklerden az çok kurtulmuş olmak istiyorum.

6. 28 Nisan 2010
  7. AskAsk

AskAsk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ankarada zühtü beyden de memnun olan çok canım ve zühtü beyin yaptığı burunları görebilirsin çoğu arkadaş koymuslar albume.

8. 28 Nisan 2010
  9. ILGIMTUANA

ILGIMTUANA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar peki ankarada devlet hastanesinde yaptıran varmı bedeva yani bir arkadşıma araştırıyom yardımcı olun

10. 28 Nisan 2010
  11. EsiLaCIM

EsiLaCIM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Ben ankarada Zuhtu Demir e ameliyat oldum, kendisinden cok memnun kaldim ama burnum biraz fazla dogal olmus, ben biraz daha kavisli istemistim. 6 ayi doldurduktan sonra yine doktor Zuhtu Demir e revizyon ameliyatimi olmayi dusunuyorum. Resimlerimi gormek istersen profilimdeki albumden gorebilirsin, eski burnumun da resmi var.

12. 28 Nisan 2010
  13. womanay

womanay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    76
    valla betül benim yazmak isteyipte üşenip yazmadıklarımı yazmışsın inan 1 senedir bende burda sürekli işi gücü bırakıp doktor araştırması yapıyorum.tam zühtü demire karra vermişken en son yapılan arkadaşları gördüm ki;benim istediğim burunla alaksı yok ki arkadaşlar sanki hiç ameliyat olmamış gibi doğal ve kimsininki hakikaten kötü,ha içinde iyide var ama o kadar olsun dimi?şu sıralarda bende ünal beye yoğunlaştım ama her an ondanda vazgeçecem die korkar oldum.keşke benim imkanım olsada istanbulda ameliyat olabilsem,eğer imkanın varsa kesinlikle istanbulu düşün derim,bu arada ünal bey hakkında olumsuz birşey duyarsan lütfen K.K paylaş, yorum yazmamama rağmen forumdaki bütün yazıları hergün okuyup takip ediyorum,son kararım ünal bey ama yinede daha da çok araştırmak istiyorum.

14. 28 Nisan 2010
  15. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Ben Zühtü Bey'e yaptırdım çok araştırdım ve memnunum bi çok kişi var ve hepimizin albümüne bakıp fikir edinebilirsin. Ayrıca bunun şehirle falanda pek alakası yok maalesef bak NEM kullanıcısının burnuna maşallahı var ve Malatya'da yaptırmış burunla ve birazda hastanın talebinin yapılabilirliği ile ilgili ee tabi bide Şanss ama Zühtü Bey'i şiddetle tavsiye ederim.

16. 28 Nisan 2010
  17. Betul0006

Betul0006 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Evet, bencede fazla doğal. Ünal beyi düşünyorum bakalım neler olacak.
    Elbette bir şikayeti olanı duyarsam buraya belirtirim ama şuana kadar hiç görmedim ve bende de aynı korku var. Fazla pinpirikli olmakta pek iyi değil sanırım.

18. 28 Nisan 2010
  19. ILGIMTUANA

ILGIMTUANA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    devlet hastanesinde olan var mı?