Ankarada estetik olduk işte sonuç

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve EU1 tarafından 23 Nisan 2009 başlatılmıştır.

23 Nisan 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar albume bakın annem amelıyat oldu yaşı 50 amelıyatın 45.günü pts günüde ben olucam lanet olası işyerimden izin alırsam.sizce şekli nasıl olmus fikriniz nedir?bendemi aynı bu sekıl yaptırmalıyım acaba

2. 23 Nisan 2009
  3. EU1

EU1 Guest

canım çok güzel olmuşta annen neden oldu sağlık sorunumu yoksa tamamen estetik amaçlı mı zira önceki burnuda geyet güzelmiş.ama estetikli burnu gayet doğal duruyo kendi fotonu eklememişsin senin yüzüne o burun gidermi acaba kendi fotonu yüklesene canım ona göre

4. 24 Nisan 2009
  5. EU1

EU1 Guest

estetık amaclı oldu cnm oncekı burnu bır felakettı inanılmaz buyuk kemerlı ve sarkıktı saglık sorunuda yoktu 1 mayısta amelıyatta olucam hemen fotolarımı eklıcem

6. 24 Nisan 2009
  7. EU1

EU1 Guest

ayyy canım benim, ne mutlu ..darısı benim başıma fotolarını bekliyorum inşallah sorunsuz bir ameliyat geçirirsin dualarım seninle

8. 29 Nisan 2009
  9. betty_berry

betty_berry Before talk, listen... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    533
    Ödül Puanları:
    113
    annenin yüzüne giden bir burun olmuş.;çok doğal duruyor.senin yüz şeklini bilmeden bişey demek zor. ankarada hangi doktor yaptı ameliyatı? bu arada sen de pazartesi ben ameliyat oluyorum demişsin.oldun mu, nasıl geçti, insallah istediğin gibidir herşey,yaz bir an önce, bizi merakta bırakma.yerimseniben

10. 4 Mayıs 2009
  11. EU1

EU1 Guest

kızlar selamlarrr bende amelıyat oldum sonunda henuz 3 gun oluyo alcı var suan ben daha kalkık bı burun ıstedım doktorum bız oyle burunlara yapmacık burunlar dıyoruz başarısız ve bıkac defa amelıyat olmus ınsanların burnu oyle olur asla özenme dedi ve ben oyle bı burun asla yapmam dogaldan yanayım dıye dırensede sonunda orta noktayı bulduk:jeyyar:agrı kesıcı ılacları gunde 4 kez fılan kullanın dedıler ama agrım fılan yok ben gunde 1 defa kullanıyorum yetıyo şişlik morluk olmadı bide genel anestezı altında olmadı cunkı kan degerlerım baya bı dusukmus doktorum lokal olan yerlerı kendı uyguladı anestezi doktorumda elime taktıkları bişeyden ara ara narkoz verdıler yanı bı ara kendıme gelıodum sora tekrar bayılıodum öle acaip bi şekil uyguladılar ama güle oynaya kahkahalarla konusa konusa bı amelıyat gecırdım doktorcugumun ellerıne saglık delikafaduldenalcılarım cts gunu alıncak suan sadece amelıyat kalıntıları akıyo onları sılıyorum onun dısında bişi yok gelısmelerı bıldırıcem onepte oldum doktorum zühtü demir genel detayları özelden veririm kızlarrr

12. 4 Mayıs 2009
  13. dahlia85

dahlia85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

kan değerleri düşük çıkınca lokal anestezi mi yapılıyor :1shok:

14. 4 Mayıs 2009
  15. EU1

EU1 Guest

evet cnm öle uygun gorduler vardır bi bildikleri ama lokal değildi zaten hem lokal hem böle arada bayıltmalı bişidi tıp dilindeki adını bılmıorum ama daha iyi oldu yaa cabuk iileşiosun en azından morluk şişlik ödem filan olmuyo

16. 4 Mayıs 2009
  17. dahlia85

dahlia85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hmm lokal deyince bi korktum da mirmirmirmir iyiymiş o zaman yerimseniben

18. 4 Mayıs 2009
  19. EU1

EU1 Guest

vala bende hep öle korkuyolar dıe korkuyodumda amelıyat boyunca espiri yapıp durdum hiçbişi hisetmedim yada cok motive oldum heralde ne bilim komikti gercekten hiç bitkinlikte yoktu ara ara uyudum uyandıgımda sohbet ettık doktorlarla sora tekrar uyudum filan öle yani şiddetle tavsiye ediyorum bu yontemi