ankarada ferruh bingüle ameliyat olan varmı

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve womanay tarafından 29 Nisan 2010 başlatılmıştır.

29 Nisan 2010
    Konu Sahibi : womanay
  1. womanay

womanay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar lütfen bana yardım edin artık bu dertten kurtlmak istiyorum,tam bir doktora karar verceğim sonra başka bir doktora yoğunlaşıyorum.vallahi artık kafayı yiyecek duruma geldim.şimdide bir arkadaşım ferruh bingüle ameliyat olmuş çok ta güzel olmuş ama ben kendisinin olumsuz yorumlarınıda çok gördüm.ne yapacağımı şaştım kaldım.ne zor bir süreçmiş,sabah akşam burnumu düşünmekten artık çevremdeki insanlarda bıktı benden.sizce ne yapayım.nasıl karar vereyim?

2. 29 Nisan 2010
  3. tuonela

tuonela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım içinde bulundugun durumu cok iyi anlıyorum, burun ameliyatına karar veripte aynı evrelerden gecmemiş kimse yok burada inan:) Birçoğumuz tam karar verdim derken fikrini degistirdi mesela ben:))) O nedenle kendini suclama:) Doktoır konusunda sayet yardımcı olabilirse bir fikir vermek istiyorum not defterine arada kaldıgın doktorların isimlerini yazıp begendigin begenmedigin yada seni tereddute dusuren tarafları yaz ve doktoru puanla:)) yaptıkları burunları iyice incele eminim en dogru olana yinbe sen karar vereceksin, simdiden kolay gelsin:)

4. 29 Nisan 2010
  5. aysa1985

aysa1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    iyi taktikmiş tuonelacım :)

6. 30 Nisan 2010
  7. Betul0006

Betul0006 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Aynen katılıyorum. Bir liste oluşturup listeyide ne kadar sınırlarsan o kadar iyi. Sonra işin en kolay kısmı kalıyor. Zaten listende olur diye istediklerin kafanda soru işareti bırakmayan doktorlar olduğundan gidip hepsiyle teker teker görüşeceksin ve bu işi olabildiğince çabuk bitireceksin. Çünkü insan ınanılmaz fikir değiştirebiliyor bu konuda.

8. 30 Nisan 2010
  9. womanay

womanay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    76
    ÇOK GÜZEL FİKİR AMA TUONELA ŞİMDİYE KADAR YAPTIĞIM ARAŞTIRMADA EN BAŞARILI DOKTORLARIN BİLE MUTLAKA 10 KİŞİDEN BİRİNDE BAŞARISIZ OLDUKLARINI ÖĞRENDİM.İŞTE BENİM KORKUMDA YA 10 KİŞİDEN BİRİ BEN OLURSAM DİE.VE BENİM PSİKOLOJİM BUNU NASIL ATLATIR DÜŞÜNEMİYORUM BİLE.AMA BÖLE GİDERSEDE HEP DÜŞÜNMEKLE , ARAŞTIRMAKLA KALACAĞIM.OFF YA VALLA BAZEN DİYORUMKİ GİT OL KURTUL.VALLA BURDAN AMELİYAT OLAN BÜTÜN ARKADAŞLARI CESARETLERİNDEN DOLAYI KUTLUYORUM. :sinifsinif:

10. 30 Nisan 2010
  11. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Bende doktor arastırmasına basladıgımda ılk olarak ferruh bey ıle gorusmustum ama hıc hastasına rastlayamadıgım ıcın boyle bır cesaret ornegı gosterememıstım. Burdakı yorumlardan zıyade resımler daha kolay yonlendırır senı ben Zuhtu Demır'e yaptırdım tavsıye ederım ama sen hangı doktora karar verırsen o doktorun hastalarını arastır fotograf albumlerıne bak daha guvenılır olacaktır.
    Bu zorlu donemı bıran once atlatman dılegıyle :KK66:

12. 1 Mayıs 2010
  13. womanay

womanay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    76
    zühtü demirin son zamanlarda mutsuz olan çok hastası var ,önceleri hakkında daha ii yorumlar vardı ve de eski yaptığı burunları gördüm çok güzeldi ama şu son zamanların birkaçına baktımda sırf arkadaşları üzmemek için yorum yapmamıştım ama gerçekten güzel değillerdi. :KK43:

14. 1 Mayıs 2010
  15. AskAsk

AskAsk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    umarım en kısa zamanda mutlu sona ulasırsın arkadasım bende ankarada zühtü bey iyi diye duymustum

16. 22 Mayıs 2010
  17. cheerfuldirge

cheerfuldirge Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bayağı geç verilmiş bir cevap olacak ama yine de yazayım.ben de birkaç ay önce ferruh bey'e ameliyat oldum.açıkçası çok fazla araştırma yapmadan gidip ameliyat oldum,burnumdan şekil açısından memnundum son derece doğal bir burun yapmış doktor bey fakat şişlikler indikçe burnumun sol tarafında çökme oluştuğunu farkettim her neyse ufak bir iğne yaptı ve şimdilik sorunum hallolmuş gibi görünüyor.demek istediğim hiçbir doktordan bir mucize beklememek gerekli,her zaman hata yapılma olasılığı vardır,çok pahalı çok ünlü doktorlara bile ameliyat olacak olsanız beklentilerinizi çok yüksek tutmamanızı öneririm yoksa bir hata oluşması durumunda hastalar gerçekten çok büyük ruhsal problemlerle karşılaşabiliyorlar.güzel bir ameliyat geçirmeniz dileğiyle..

18. 22 Mayıs 2010
  19. EsiLaCIM

EsiLaCIM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Canim o bahsettigin burunlardan birisi benimki olmasin?
    Simdi ne yalan soyleyim, ben burnumdan hic memnun degilim, eski burnuma nazaran cok iyi ama, kesinlikle tasarimla alakasi yok, hatta tasarimdan cok daha guzel olucak denmistimafoldumben