Ankarada gelin başı

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve meraltemel tarafından 10 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Aralık 2009
    Konu Sahibi : meraltemel
  1. meraltemel

meraltemel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var 2010 temmuzda düğünüm var ankarada bildiğiniz güzel gelin başı ve makyaj yapan yer varmı tabi fiyatıda çok uçuk olmayacak

2. 11 Aralık 2009
  3. esqer

esqer ⏳☝ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaslar bende arıorum ank da gelın bası yardım edersenzzz cok sewınırım..cnm sen acmasaydn ben accaktım bole bi topik bi baktım sen acmıssın :KK70:

4. 11 Aralık 2009
  5. zbyd

zbyd mutlu mutlu ♥ Üye

Beğenildi:
    265
    Ödül Puanları:
    153
    canım merhaba...ağustos ayın da kuzenimin düğünü olmuştu...eryaman da bi kuaför de yaptırdı kardeşleriyle gelin de dahil herkes bayılmıştıı bende tabi...taç gbi durdu valla hiçde bozulmadı hemde açıktı saçı sen nerdesin tam olarak bilmiyorum da...ilgilenirsen alırız adresini:hulya:

6. 11 Aralık 2009
  7. esqer

esqer ⏳☝ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    eryaman cok uzak bana ya ben kecıorendeyım..we o civarlarda bişi arıorum illada kecıoren deil ama o kadar da uzak olmasın..dier arkadas ilgilenır belkii

8. 11 Aralık 2009
  9. iremfb86

iremfb86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eryamanda neresiimişş yavvv orasıı ben eryamandayımm...:KK70:çok düüne nişana gidicem 2010 yazında bana sölee bakalım..bende size bir yer öneriimm gerçekten hem elleri çabuk hemde çok orjinal farklı saçlar yapıoalar sadece gelin deil yanındakilerde bi ayrı duruo benim kuzenim evlendi ağustosta mesa da red-white die bir kuaförr....ama nasıldır fiyatları bilmiourum açıkçası...:KK43:

10. 11 Aralık 2009
  11. _BALIM_

_BALIM_ ♥HAYAT ARTIK 3 KISILIK ♥ Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım ankamall de most var sacı makyajı harıka yapıyorlar amaa bıraz fıyat ucuk makyaj ve sacı 300 cıvarı ıstıyorlar

12. 11 Aralık 2009
  13. mirmir

mirmir :) :( :) :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende kuzenımın düğünü için ankamall moss a gitmiştim gercekten harıkalar. 2010 yazında benmde düğünüm var ben yine moss olsun istiyorum ama görümcelerimde keçiörende başkent kuaför varmış oraya gidelim istiyorlar. bi bina katında karsılıklı ıkı dire seklınde orası. bi daire makyaj diğer daire saç için tutulmuş. bircan dıe bı kadın makyajı yapan gercekten süper yapıo. özel boyalarla sulandırarak fln uyguluyo. saç için de basarılılar aslında. hem de yakın düşünebilirsin belki.

14. 11 Aralık 2009
  15. esqer

esqer ⏳☝ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bu ankamall da moss nerde hiç dıkkatımı cekmedi..baskent kuafor de seydeki mi kalabada sanırım ole hatrlıorum eger baska yoksa tabi

16. 11 Aralık 2009
  17. mirmir

mirmir :) :( :) :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ankamll de girişin altındakı katta. bende ilk gittiğimde zor bulmustum öyle ihtişamlı bi girişi yok belkı ondandır ama harıkalr yaratıyorlar. keçiörendeki de kızlarpınarı caddesinde.

18. 11 Aralık 2009
  19. esqer

esqer ⏳☝ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    baskent kuafore gttn mi peki sen yada yakınn mı yaptrdı orda sacını filan begendn mi?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.