Ankara'da Gelinbaşı ve makyaj için EN İYİ KUAFÖR hangisi?

Konusu 'Gelinbaşı ve Gelin Tacı' forumundadır ve espoirs tarafından 21 Şubat 2010 başlatılmıştır.

21 Şubat 2010
    Konu Sahibi : espoirs
  1. espoirs

espoirs Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    253
    Ödül Puanları:
    123
    Slm kızlar Ankara'da yaşamıyorum.Ama Nikahım Ankara'da olacak.Ama hiç bildiğim bir kuaför yok.Nikahım büyük ihtimalle Atakule Nikah salonunda olacak.O yüzden de Kızılay Atakule Arasında iyi bir kuaför arıyorum.Porselen makyaj yaptırmak istiyorum,yani saçı ve makyajı iyi yapan bir kuaför olmalı.Mesela bir arakadaşım Ankara'da gelin makyajını Tekin Acar'a yaptırmış.Tekin Acar'ın Ankara'da ayrı bir yeri var mı?Bana yardımcı olursanız sevinirim.Siz bu semtlerde bir kuaföre gittiniz mi?Fikirlerinizi bekliyorum...bilmiyorumkismile

2. 22 Şubat 2010
  3. lirean

lirean Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    paraya kıyarsan red & white

4. 22 Şubat 2010
  5. espoirs

espoirs Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    253
    Ödül Puanları:
    123
    Teşekkür ederim Lirean.Çok abartı olmadığı sürece güzel yapsın kıyarım tabi paraya.Ama ne kadar olduğu konusunda bir fikrin var mı?Mesela İstanbul'da 450 TL civarında bilinen ve gayet iyi bir kuaför.

6. 22 Şubat 2010
  7. lirean

lirean Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    valla fiyatını hiç bilmiyorum,
    ben mahalle kuaförüme yaptırıyorum, 100 TL ye yapacak, makyajımı da kendim yapıcam zaten
    Ama r&w ankaranın en iyi kuaförü
    fiyat uçuk olabilir.

bir de tunalı hilmi de
    lilyum var
    güzel yapıyor

8. 22 Şubat 2010
  9. espoirs

espoirs Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    253
    Ödül Puanları:
    123
    Lirean İstabul'da sokak arasında bir kuaföre sordum 250 TL demişti.Ankara o zaman çok ucuz buraya göre.Sevindim buna.Ben iki kuaföre de bakarım çook teşekkürlervereliniortak

10. 22 Şubat 2010
  11. esqer

esqer ⏳☝ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    yok cnm yaa ole okadarda ucuz deilki burasıı yerine gore deişio tabi ama paris kuafor war mesela sitesnden bakabilrisn o baya pahalı bilmiyorumkismile sonra benm tanıdık biri sacını makyajını filan yaptrmıstı 600 tl wermişti guselde olmustu yani demette biyerdi oda adını bilmıorum benmde dugunum olcak bu yaz bende arastırıorum bakalım bilmiyorumkismile

12. 25 Şubat 2010
  13. sirkencubin

sirkencubin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    104
    Ödül Puanları:
    203
    Merhaba Tax. Ben de saçım ve makyajım için araştırmaya başladım. Porselen makyaj konusunda Gülsen Doğancı ismini verdiler bana. Kendisi TRT de makyözlük yapmış şu anda makyözlük kursları veriyormuş. Gelin makyajında da yardımcı oluyormuş. Bana ismini veren kişi çok çok iyidir kesinlikle tavsiye ederim; ancak biraz tuzlu olabilir dedi.

14. 27 Şubat 2010
  15. espoirs

espoirs Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    253
    Ödül Puanları:
    123
    sirkencubin;teşekkürler.Peki ismini verdiğin bayan kuaföre mi geliyor yoksa sen onun yanına mı gidiyomuşsun.Ben kuaför Kızılay -Atakule arasında bir yerde olsun istiyorum.Nikah Atakule nikah salonunda olacak.Gelin makyajı ne kadar fiyat veriyormuş peki???Ayrıca kuaför önerin var mı ya da bildiğin...

16. 28 Şubat 2010
  17. sirkencubin

sirkencubin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    104
    Ödül Puanları:
    203
    Onu telefonda konuşup anlaşıyormuşsun ama öğrendiğim kişiye göre kuaförüne geliyor. Ben kuaförü araştırıyorum. ancak bulunduğum semtimdeki devamlı gittiğim kuaförüm Ankaradaki en iyilerden biri olan yerden ayrılarak kendi mekanını açmış; işini çok severek yapan biri. Ona yaptırmayı düşünmeye başladım.

18. 1 Mart 2010
  19. espoirs

espoirs Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    253
    Ödül Puanları:
    123
    Sirkencubin verdiğin bilgiler için çok teşekkürler.O ismi ben bir araştırayım.Ama biraz pahalı olur bence de.Bakalım artık daha zamanım var.Senin kuaförün nerede peki??