ankarada gemini lazer yaptıran bayanlar

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve kujum tarafından 21 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    21 Kasım 2009
    Konu Sahibi : kujum
  1. kujum

kujum lilyum Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    153
    arkadaşlar ankarada gemini lazer yaptıran bayan var mı araştırdığım kadarıyla 3 seansta bıtıyormuş tüyler kadın en fazla 5 seans dedi kılı besleyen damarı yok ediyormuş bı daha çıkma olasılıgı yok dıyorlar bu cihaz ankarada sadece bır yerde var. yorumlarınızı beklıyorum

2. 26 Kasım 2009
  3. kujum

kujum lilyum Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    153
    arkadaşlar ben gugun gemını lazer yaptırdım yüz bölgeme ankarada bır yer sahibi çok güler yüzlü 3 seansta biter dedi en fazla 5 seans sürermiş :) çok mutlu oldum. ayrıca gemını marka lazeri anlatmaya gerek yok hakıkaten araştırmalarıma göre çok iyiy bi lazer

4. 26 Kasım 2009
  5. kujum

kujum lilyum Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    153
    kılı besleyen damarları harap ediyormuş diger lazerler kılı yakıyormuş dıger yerden geri çıkıyor ilerde tüyler yenıden çıkabılır demesinin sebebı buymuş. ayva tüyleri ve beyaz tüyleri görebilen tek lazer. ben lazerimi buldum sonunda :) 18 seanstır başka yerlerde lazer ismı adı altında biliçsizce lazer yaptırdım hiç bi bilgim yokdu ne yazık kı insan madur olunca araştırmaya başlıyo ıpl lazer değil yoğunlaştırılmış ışık malesef bır nevı modern agda işlevını görüyo üstelık ince tüyleride kalınlaştırıyo alexsander ise yüze uygulanmıyo pakete ve kol altına uygulanıyo ınce tüyler halıne gelıncede işlem görmüyo nd yag gemını ise hiç acıtmıyo arkadaşlar benım ne bı güzellik salonum var nede bundan para kazanıyorum amacım ben yandım kımse yanmasın tüylerim çoğaldı param ve vaktım gitti. gemınıyle ilgili deneyımlerimi ilerleyen günlerdede yazar sizine bılgılendırırm sonuç çok uzak değil 3 seans sonra yazacagım

6. 5 Aralık 2009
  7. kujum

kujum lilyum Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    153
    gemını yağptıran arkadaşlar yok mu

8. 5 Aralık 2009
  9. Dr.JldBycn

Dr.JldBycn Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Umarım sonuç alırsınız. Merkez bu kadar iddialıysa ben de merak ettim doğrusu.CADIARZU Sonuç ne olursa olsun bana da özelden mesaj atarsanız çok sevinirim. Ben yıllardır bu işi yapıyorum hala hastalarıma o kadar iddialı konuşamıyorum doğrusu:uhm::kahve: . Eğer çok iyiyse ben de bir araştırırım bakalım.

10. 5 Aralık 2009
  11. kujum

kujum lilyum Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    153
    çok emınler kendilerinden kullandıklaRI CıHAZ GEMıNı en fazla 5 seans dedi bayan kılı değil kılı besleyen dmarlarımı yok ediyormuş ne yüz bölgesini geçiren tek cihazmış. sizin gemını hakkında nbılginiz yok mu

12. 5 Aralık 2009
  13. Dr.JldBycn

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Piyasa da milyon tane cihaz var. Bir cihazın gerçekte etkiliolup olmadığı en az 2 senede belli olur. Gemini sanırım markası cihazın. Dalga boyu olarak da Sanırsam Nd Yag lazer.Doğrusu bu cihazı hiç kullanmadım hatta adını bile duymadım. Beni şaşırtan konu sadece bu kadar iddialı konuşmaları. Ben bu piyasada yaklaşık 10 senedir lazer yapıyorum. Tüyleri daha görür görmez ne sonuç vereceğini de bilmeme rağmen hiçbir hastama kesin 3,5,8 diyememişimdir. Çünkü herkesin kıl, cilt ,genetik yapısı ve bu tip işlemlere verdiği yanıt farklı oluyor. 10 yıldan sonra hala beni şaşırtan vakalar çıkabiliyor.Buna rağmen Temennim, umarım çok memnun kalırsınız opuyorumnanaktan

14. 5 Aralık 2009
  15. Dr.JldBycn

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bu arada sormayı unuttum. Bunu söyleyen kişi doktordu değil mi?CADIARZU

16. 5 Aralık 2009
  17. kujum

kujum lilyum Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    153
    güzellik uzmanı dedi estetısyen doktorda var orada güzellik kurslarıda var

18. 5 Aralık 2009
  19. Dr.JldBycn

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Sonucu bana haber vermeyi unutmayın lütfen. En içten sevgilerimlea.s.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.