Ankara'da hangi merkez ya da fakülte?

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve unutmabirgun tarafından 7 Mart 2010 başlatılmıştır.

7 Mart 2010
    Konu Sahibi : unutmabirgun
  1. unutmabirgun

unutmabirgun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar daha önceden 1 tüpbebek 1 de dondurulmuş embriyo ile deneme yaptım ancak negatif sonuç aldım.Bu denemelerimi Ankara'da bir üniversite hastanesinde yapmıştım.Şuan 01.09.2010 itibareyle 1 tüpbebek denemem daha var ancak bu sefer özel merkezdemi yoksa aynı yerdemi denememe karar veremedim.Bu konuda sizlerinde görüşlerini almak istiyorum.Sizce özel merkezler ile üniversite hastanelerinde yapılan denemeler arasında herhangi bir fark varmı?Ankara'da hangi özel merkezi önerirsiniz.Bu konuda yardımlarınıza ihtiyacım var.Şimdiden teşekkür ederim.

2. 7 Mart 2010
  3. esila@mxixsra

esila@mxixsra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım yani raporlu mu deneyeceksin tam anlayamadım ama benb sana hş kliniği tavsiye ederim. yanlız anlaşmalı değil..

4. 7 Mart 2010
  5. unutmabirgun

unutmabirgun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    01.09.2010 itibareriyle 1 hakkım daha var ancak yeni çıkacak olan yasadan korktuğumdan dolayı anlaşmasızda olsa başarı oranı yüksek olan biryer aramaktayım.Yani kendim ücretli olarak yaptıracağım.

6. 12 Mart 2010
  7. tayse

tayse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba gürgan clinic prof timur gürgan hacettepenin doktoru özel muaynanesine gittim ama tahlilleri hacettepede yptırabilitosun çok iyi bi doktor tavsiye ederim sorun ne bilmiyorum ama ben ilk denememde kaldım arkadaşımda aynen kişiye özel tedavi var
    iyi araştır benim lik gittiğim tüp bebek merkezi sitesine gir bak mutlaka o merkezde süper bi elektirik var ALLAH YARDIMCIN OLSUN