ankarada iş arayanlar

Konusu 'İş ve Kariyer' forumundadır ve ysl_cinema tarafından 7 Aralık 2009 başlatılmıştır.

7 Aralık 2009
    Konu Sahibi : ysl_cinema
  1. ysl_cinema

ysl_cinema ATATÜRK'ümü çok seviyorum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba kızlar...malum kriz nedeni ile çok kişi işsiz kaldı... Ankara da olup iş arayan varsa benimle iletişime geçsin.Eşimin işi gereği çevresi çok ve iş ayarlayabiliriz.özellikle işe çok ihtiyacı olnalar msj atarsa sevinirim.İlgilenen olursa bana dönsün yardımcı olabilirsem mutlu olurum hoşçakalınopuyorumnanaktan

2. 8 Aralık 2009
  3. ferhunde06

ferhunde06 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Canım ben düşünüyorum..Ama iş nedir bilemediğim için yorum yapamıyorum..Şu an çalışmıyorum.Daha önce sekreterlik yaptım.Ana santrallerde çalıştım.Şu ara çalışmayı düşünüyorum.Tabi uygun bir iş bulursam.Yanlız çalışma saatleride uygun olmalı.Mesela sabah 9 akşam 6 falan.Evliyim ve 2 çocuk annesiyim.Uygun bir iş olursa düşünürüm..

4. 8 Aralık 2009
  5. ysl_cinema

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    anladım canım . su ara düşünüyorum derken kısa süreli bir iş mi istiyorsun ? eşim şu an uyuyor yarın konusurum onunla , sekreterlik mi düşünüyorsun yine ? sana hangi işler uygun olur? iş kesin bulunurda iş saatleri uygun olmayabilir sana onu söyledigin iyi oldu. ben yarın konusayım eşimle aksam 9 gibi seni bilgilendiririm canım.inşallah sana uygun bi iş bulabiliriz

6. 8 Aralık 2009
  7. zirem.06

zirem.06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    cnm bende işsizler kervanındanım ve inanılmaz sıkıntıdayız ve borçlar yığıldı ne yapacağım bilmiyorum.ben 8-9 senedir evlere temizliğe gidiyorum ama şu sıralar iş yok ne yazıkki yardımcı olursan çok sevinirim.

8. 8 Aralık 2009
  9. ysl_cinema

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    zirem temizlik işi değilde normal düzenli bir iş bulabilirim canım,hangi saatler arasında çalışabilirsin nasıl bi iş istiyorsun biraz özelliklerini yazarsan sevinirim

10. 8 Aralık 2009
  11. zirem.06

zirem.06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    sabah 8.30-9 akşam 5 arası bir iş olabilir ama senelerdir temizlik işindeyim çay kahve serviside olabilir büro temizliği olur bilemiyorum ama namusumuzla kazanacağımız bir iş olsunda yıllarca neler gördüm anlatsam inanmazsın çok çektim seni bunaltmayım cnm ya

12. 8 Aralık 2009
  13. ysl_cinema

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    az çok tahmin edebiliyorum canım:1no2: bana biraz zaman gerekli senide ferhundeyi de bilgilendirecegim.eşime akşam söylücem o da iş yaptıgı kişilerle görüşsün bu bir haftayı bulur sanırım.inşallah yardımcı olacagım size,haber verecegim

14. 8 Aralık 2009
  15. ferhunde06

ferhunde06 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Kısa süreli düşünmüyorum canım..Uzun vadede çalışmak istiyorum..Daha önce sekreterlik yapmıştım yine sekreterlik olabilir.Yada bilgisayarla ilgili bir işte olabilir.Girdi çıktı falan gibi aslında bu daha iyi olur benim için.Çünkü sekreterlik mesleğini seviyorum ama neler gördüm neler o yüzden şöyle doğru düzgün bilgisayar başında bir iş olursa daha çok sevinirim canım.Yapacağım iş bana bir kere gösterilsin yeter.Çok çabuk öğrenirim ve işimde prensipli ve disiplinli çalışırım..10 yıldır çalışmıyorum ama iş konusunda kendime aşırı güvenim var bunuda belirteyim.Geçen sene 5-6 tane iş görüşmesine gittim.Hepsi aradı gelin başlayın diye ama ya maaş azdı ya çalışma saatleri uymadı yada iş kafama yatmadı.O yüzden giremedim.Daha öncede yazdığım gibi 2 çocuğum var.Çalışma saatlerinin uygun olması lazım bana.Daha çocuklara bakıcı araştırmadım.Ama iş konusunda altını çizerek söylüyorum kendime sonsuz güveniyorum..İlgilendiğin için çok teşekkür ederim canım..

16. 8 Aralık 2009
  17. ysl_cinema

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    rica ederim canım.prensipli ve disiplinli çalışacagınıza eminim...ben size referans olmuş oluyorum beni küçük düşürecek,güven sarsacak şeyler yaşamıyacagımıza inanıyorum...1 hafta içinde haber verecegim size...kızlar eşimli konuştum şimdi bana yaşınız ve iş tecrübeniz gerekli yani kaç sene çalıştınız,?? beni bilgilendirin,

18. 8 Aralık 2009
  19. zirem.06

zirem.06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ben 29 yaşındayım cnm 8-9 yıldır temizlik sektöründe çalıştım.keçiörende oturuyorum cnm özelden mesaj atamıyorum.eğer iyi bir iş bulabilirsek minettar kalırız sana