ANKARA'DA Jinekolog arayan arakadaşlar

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve arzuer06 tarafından 24 Mart 2009 başlatılmıştır.

24 Mart 2009
    Konu Sahibi : arzuer06
  1. arzuer06

arzuer06 BENİM KÜÇÜK SEVGİLİM EFE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sositosositoANKARA'daki arkadaşlar DR.Serdar Oğuz bey'i herkese şiddetle tavsiye ederim.Kendisi Zekai Tahir Burak hastanesin'de çalışıyor.Uzamanlık alanı riskli gebelik - infertilite. özel hastanelerle anlaşması var.Ayrıca Ankara Tüp bebek merkezinin sahibi Eğer SGK'li iseniz özeline gidip doğumunuzu'da Zekai tahirde yapabilirsiniz zaten takip ettiği gebelerin doğumuna giriyor.Belirtmeden geçemicem Herşeyden önce insanı rahatlatan bir tarzı var.Öncelikle anne adayının kendini iyi hissetmesine önem veren samimi ve konusunda uzman çok iyi bir doktor. Ben çok memnunum . Ayrıca bir daha hamile kalsam kesinlikle yine ona giderim.Aranızda kendisene giden varsa görüşlerinizi burada paylaşalım.ıyi bir Jinekolog arayan herkese Doç.DR.SERDAR OĞUZ'U tavsiye ediyorum...

Son düzenleme: 16 Nisan 2009
  2. 17 Haziran 2009
  3. tigerboxer

tigerboxer 14 AĞUSTOS 2009 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım hala serdar oğuz hakkındaki düşünclerin aynımı hala tavsiye ediyormusun gideyimmi ona?

4. 26 Haziran 2009
  5. hummu85

hummu85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bende ankara ıyı bı doktor arıyorum zekaı tahır aolabılır aslında o zaman ben ona bı gıdıyım gÖrÜnÜyÜm

6. 17 Ocak 2014
  7. nusinnar

nusinnar Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de iyi bir jinekolog arıyorum. Doğumdan sonra sıkıntılarım oldu. Bana bir link gönderdiler ankara da var başka şehirler de var. İyi olana gideceğim de sizin de adını duyduğunuz vardır diye eklemek istiyorum

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Ekim 2016