ankarada kadın doğum doktorundan memnun olanlar arkadaşlara

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve canixsx tarafından 31 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

31 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : canixsx
  1. canixsx

canixsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam arkadaşlar,

ben 10 gün kadar önce hamile olduğumu öğrendim. hala şaşkınlık içindeyim ve kendime güvenebileceğim, rahatlıkla arayıp bişeyler sorabileceğim, bilgili ve aynı zamanda sıcakkanlı bir doktor arıyorum. araştırmaktan kafam patladı, lütfen siz de doktorunuzdan memnunsanız kimdir, nasıl biridir vs. hakkında bilgilerinizi benimle paylaşır mısınız?şimdiden teşekkürler.

2. 31 Ağustos 2008
  3. sherry456

sherry456 Guest

canım ben 1 ay önce dogum yaptım. etlik dogum evinin doktoruna gidiyordum , dogumuda aynı hastanede yaptım dr um gerçekten çok bilgili ve ilgili bi adam ama hastanede oldugu halde dogumuma girmedi onun için kızgınım ona ama yinede tavsiye edebileceğim bi doktor.istersen iletişim bilgilerini verebilirim.

4. 31 Ağustos 2008
  5. demet_77

demet_77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Ben de 31+4 günlük hamileyim. Ankara'da HRS Kadın hastanesine gidiyorum ve doğumu orada yapacağım inşallah. Doktorum Prof. Tarık Aksu. Aynı zamanda Hacettepe Ünv.'de de görev yapıyor. Tavsiye ederim..

6. 31 Ağustos 2008
  7. canixsx

canixsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hrs kadın hastanesi mi, nerede, hiç duymadım ama hocayı duymuştum.cevaplar için sağolun arkadaşlar

8. 31 Ağustos 2008
  9. action

action Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bu hrs nin kurumlarla anlaşması var mı bilgi verirsen sevinirim.

10. 1 Eylül 2008
  11. zuhal2

zuhal2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canişcim öncelikle gebeliğin hayırlı olsun:)
    Ben ilk bebeğimin doğum takibinde de doğumunda da Prof Dr Fırat Ortaç' a gittim. Çok çok memnun kaldığım için 2. gebeliğimde de ona gidiyorum. Uğur Mumcu da muaynehanesi var, doğumlarıda Güven hastanesinde yaptırıyor, kesinlikle tavsiye ederim..

12. 1 Eylül 2008
  13. Meltoo

Meltoo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Yüzüncü yıl hastanesi Kutlugül Yüksel e gidiyorum. Çok ilgili ve güven veriyor tavsiye ederim

14. 1 Eylül 2008
  15. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    kocatepede muayenehanesi olan bi doktora gittim.(e.sernur yorulmaz).30 senelik uzman.akayda doğumumu yaptım.sezeryan olmasına rağmen çok rahattım.doktorumda bana bi anne şefkatiyle yaklaştı.yeri geldi ücret dahi almadı.saolsun.doğumdan sonra bile 3 defa kontrol etti.yani doktorum,doğum ekibi ve hastane çok iyiydi.istersen tel verebilirim.

eylul7158eylul bunu beğendi.
  16. 3 Eylül 2008
  17. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    fatih üniversitesi hastanesi hoşderede yard.doç.dok.yüksel hanıma gidiyorum memnunum

18. 3 Eylül 2008
  19. canixsx

canixsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Zuhalcim teşekkür ederim.ben de daha önce yani gebeliğimden önce bi doktora gidiyordum bayağı popülerdi yani çevremde herkes ona gidiyordu ama son gidişimde çok da içime sinmeyen bi yaklaşımda bulununca soğudum açıkçası. hamile kalınca da ona gitmek istemedim, çünkü hamile kalman kendi hali ile 3-4 yıl içinde mümkün olur dedikten ve benim moralimi bozduktan sonra 4 ay sonra hamile kaldım yani güven sıfır.ben de hacettepe profesörü lütfü önceroğlu'nun özel muayenesine gittim ama hocadan hiç elektrik alamadım hiç, iletişim sıfır adamda.yani bebeğimi gördüm mesela soğuk soğuk ifadeler falan. merak ediyorum fırat beyi biraz anlatır mısın nasıl biri, muayenehanesini falan, yani ?