Ankarada Kepe Kulak estetii olan var m?

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve prensesim87 tarafından 5 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

5 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : prensesim87
  1. prensesim87

prensesim87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaslar kulak estetiği ameliyatı olanların tecrübelerini edinmek isterim lütfen yardımcı olun hangi hastanede ücretini doktorunu belirtirseniz çok mutlu olurummm...bende çok kepçelik yok ameliyat olursam pişman olurmuyum kaygısı var bu yüzden iyi bi doktor seçmeliyimmm:gitme:

2. 28 Eylül 2009
  3. oslm

oslm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    --------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar Ankara'da kepçe kulak ameliyatı olup ameliyatı başarılı geçenlerden yani ameliyattan memnun kalanlardan bana doktor seçimi konusunda yardımcı olmalarını rica ediyorum. Ameliyatı başarısız geçenlerde doktorlarının isimlerini verirlerse o doktorları tercih etmem. Ayrıca fiyat konusunda da beni aydınlatırsanız sevinirim. edindiğim bilgiye göre özelde 1.500 ile 3.000 arasında fiyatlar değişiyormuş. Hatasız bir ameliyat istiyorum bu yüzden de çok iyi araştırma yapmam gerekiyor yani sizin yardımlarınız gerekiyor. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim...
    nebil bozdoğan, ünal şahin, zühtü demir, ferrah bingöl, engin üstünsoy, murat emiroğlu, serdar gültan vs. birşok doktor var yardımcı olursanız sevinirim...

Son düzenleyen: Moderatör: 12 Aralık 2011
  4. 19 Haziran 2010
  5. naesse

naesse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    2 arkadaşım seyhan çenetoğlu ya ameliyat oldu çok memnun kaldılar ben de olucam ama yine de karar veremiyorum seyhan çenetoğlu ve mehmet ketene arasında kaldım bilenler paylaşırsa çok çok çok sevinicem

6. 27 Temmuz 2010
  7. _karamel_

_karamel_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    mehaba kızla, ben temmuz ayının başında konyada hakan çepniye ameliyat oldum. hem de 750 tl gibi uygun bir rakama. doktorum inanılmaz ilgiliydi. benimde kulaklarıda biraz açıklık vardı. şu anki görüntüsünden çok ama çok memnunum. doktorumun ellerine sağlık. sadece anestezi iğneleri canımı yaktı. iğnelerden bayağı bir korkmuştum. ameliyat 1.5 saat kadar sürdü. ameliyat sonrası ağı kesici iğne yapıldı. ağrılar yaklaşık 5 saat sonra başladı. öyle dayanılmayacak bi ağrısı yok. ama sızlama gibi değişik bir ağrı 3 gün kadar sürdü, söylediğim gibi dayanılabilecek bir ağrı. 3 gün bandajlı kaldı. sonra saç bandı kullandım 15 gün. merak ettiğğiniz bir şey varsa sorabilisiniz. konyaya gelme durumunuz varsa gelin derim hem fiyat makul hem doktor çok iyi.

8. 28 Kasım 2010
  9. _nzl_

_nzl_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    meraba..ben de ameliyat olmak istiyorum da hakan çepni nin iyi bir doktor olduğunu duydum..yine de yardımcı olursanız sevinirim

10. 6 Şubat 2011
  11. gulsah_85

gulsah_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ameliyatı oldun mu acaba?

12. 7 Şubat 2011
  13. _nzl_

_nzl_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    evet 2.5 hafta falan oldu

14. 7 Şubat 2011
  15. gulsah_85

gulsah_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba
    Merak ediyorum ben de. Mart gibi olmayı düşünüyorum ameliyatı ama doktor konusunda çok kararsızım. Sen hangisine oldun ameliyatı nası geçti memnun musun? Galiba Konya'da oldun sen. Ben Ankara'dayım =(

Son düzenleme: 7 Şubat 2011
  16. 21 Mart 2011
  17. _karamel_

_karamel_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    _nzl_ yerine ben cevap vereyim konyada oldu hakan çepniye :)

18. 20 Ağustos 2011
  19. ivena

ivena Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım ne kadar ödediler peki ameliyat için biliyormusun