ankarada ki bakıcı fiyatları nedir

Konusu 'Bakıcı ve Kreş' forumundadır ve yumy tarafından 15 Ekim 2009 başlatılmıştır.

15 Ekim 2009
    Konu Sahibi : yumy
  1. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    bakıcıya ne kadar veriyorsunuz neler yapıyor hangi saatler arasında bilgi verirseniz sevinirim arkadaşlarsenağlamasenağlama:a015::1shok:

2. 13 Kasım 2009
  3. jinjan

jinjan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    duyduğuma göre semtine göre değişiyormuş. keçiören'de 450 tl'ye bakan da duyduk, çankaya'da 900 tl'ye de...
    biz eryaman'da oturuyoruz, bir bakıcıyla 700 tl.ye anlaştık. bunun içine yol ücreti dahil (2 araçla gelebiliyor). henüz başlamadı ama bebeğin bakımından kalan zamanlarda yemeklerimizi yapacak, evi toparlayacak ve olursa bebeğin çamaşırlarını vs. ütüleyecek.

4. 13 Kasım 2009
  5. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    sizin ve bebğinizin adına çok sevindinm ne diyelim darısı başımıza umarım bizde buluruz bir yardımcı:sm_confused:

6. 2 Mayıs 2010
  7. Bernaaaa

Bernaaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ankara keçiörende oturuyorum. Bebeginize size uygunsa ben bakabilirim.
    Gerektiginde ev işlerinize yardımcıda olurum. Yanlz ben evimde bakmak istiyorum eger bana yakın bir muhitteyseniz evinizde de bakabilirim. ilgilenirseniz görüşelim

8. 3 Mayıs 2010
  9. Larosw

Larosw Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    bende eryamanda oturuyorum aynı sitede bulunduğum tanış 2 çocuğuna 500 liraya baktırıyor içinde temizlikte dahil. ki bayan çocukları çok benimsemiş parkta falan görüyorum çok ilgili :)