Ankara'da KPSS kursuna gidecekler

Konusu 'Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS)' forumundadır ve aycank tarafından 3 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : aycank
  1. aycank

aycank Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar ben bi süredir kpss kursu araştırıyorum farklı sitelerde yorumlara baktım dün eşimle kızlayda bikaç yer gezdik. sizinle paylaşmak istedim belki karar vermenize bi faydası olur.
    kültür fen: kesinlikle tavsiye etmiyorum
    yükseliş: paranız varsa ii bir kurs bikaç arkadaşımız oraya gidip biyere yerleştiler
    garanti akedemi: fiyatı çok uygun görüşmeye değer gidenlerden memnun olanlarda var olmayanlarda
    ihtiyac çok övüyolar gidipde pişman olan yok gibi
    başarı dersanesi çok yüksek bi fiyat sölediler :bbo: değmez bence
    pegem akedemi:geçen sene kpss sorularının 73 tanesini bilmişler hocaları süper.

baikaç yer daha gezdik ama biz pegemde karar verdik saatleride uyarsa orayı düşünüyoruz.eğer siznde bi fikriniz varsa u konuda burda paylaşalım birbirimize yardımcı olalım

2. 13 Ağustos 2009
  3. zlmm

zlmm artık böyle Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    bir de arkadaşlar bazı öss dersaneleri yazları hızlandırılımış kurs açıyorlar 3 -4 aylık sakın buraları tercih etmeyin pişman olursunuz

4. 25 Ağustos 2009
  5. sevdalinkaa

sevdalinkaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşım ben ankara'nın en iyi dershanelerinden birine gittim.Deli gibi hazırlandım.Hiç de denemelerde aldığım puanı alamadım sınavda.Kursa gidecek arkadaşlardan rica ediyorum.Lütfen kayıt yaptırırken şu soruyu sorun:Sınav müfredatı değişti sizin kadronuz bu değişime ayak uydurabildi mi?Bunu lütfen sorun.Yok hala 2007'ye kadarki sınav müfredatını anlatıyorlarsa bırakın peşlerini.Sonra bir yılınızı heba edip üstüne bir de onun pişmanlığını yaşamayın.

6. 25 Ağustos 2009
  7. nursem

nursem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm canım bende kpss kursuna gıtmeyı düşünüyorum kriter akademi yenı açıldı ama benım eskı kursdan hocalarım açtı.fiyat olarak 400 milyon dıyorlar.karar veremedım sana soylenen fıyatlar nasıl yardıncı olurmusun

8. 26 Ağustos 2009
  9. aycank

aycank Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    canım gy+gk 400 ise fiyat olarak ii ama eğitimleri nasıl?ben pegema ya 700 tl yazıldım.hatırladığım kadarını söleyim .kültür fen garanti akedemi 450 500 civarındaydı.başarı yüksekti ama hatırlamıyorum ihtiyaç yükseliş 1 milyara yakın bişidi.tam net değil ama aşağı yukarı böleydi

10. 31 Ağustos 2009
  11. SemPatiK

SemPatiK 2 İleRi 1 geRi... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar siz sadece gk-gy sınavı için mi dersane araştırdınız? bende alan bilgisi için dersane bakıyorum herkes karacan ve murat ilk umut diyor bilgisi olan var mı bu dersaneler hakkında ?

12. 31 Ağustos 2009
  13. aycank

aycank Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    alan bilgisi için pagamayla bi görüş canım hocaları piyasanın en iyisi murata giden arkadaşım vardı para tuzağı diyodu ama eğitimlerini bilmiyorum

14. 15 Eylül 2009
  15. ankara_ankara

ankara_ankara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    63
    Ödül Puanları:
    108
    tamam muratilkumut çok iyi bi dersane fakat konuları hemen bitiriyo bence aşırı hızlı yetişirim diyosanız gidin.kampüs dersaneleri var izmir cad.birde oraya uğrayın derim.

16. 25 Eylül 2009
  17. ankara_ankara

ankara_ankara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    63
    Ödül Puanları:
    108
    neden özellikle ikisi arasında kalıyosunuz.ben ilk defa duyuyorum N&M yi nerde bu dersane

18. 26 Eylül 2009
  19. aycank

aycank Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    n m yi duymadım ama garanti akademi ve kültür feni tavsiye etmiyorum geri kalanların içinde maddi olarak hangisi uygunsa ona git çünki hemen hemen aynı seviyedeler