Ankara'da kreş fiyatları ve kurum kreşleri hakkında bilgi verir misiniz ?

Konusu 'Bakıcı ve Kreş' forumundadır ve ckozkan tarafından 8 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

8 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : ckozkan
  1. ckozkan

ckozkan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kurum veya devlet anaokulları 36 aylık sonrasında alıyormuş oğlum henüz 28 aylık şöyle biraz araştırdım özel kreşlerde yarım gün 350-500, tam gün 600-1000 civarı...Aşağı yukarı çoğunda aynı...fiyattanda ziyade kar kaygısı olmadığı için ben resmi kreşleri düşünüyorum...Çevrenizde 36 ayın altında alan kurum veya devlet (belediye vs.) kreşi varmı? veya gönderdiği özel kreşten çok memnun olan

2. 8 Temmuz 2010
  3. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    bizim evin tam karşısında balgat cevizliderede emekli sandığı nın kreşi 1 yaş grubu alan var 400 500 kişilik bir yer bayağı büyük bir bakın isterseniz fiyatıda 400 500 filan arası olabilir tam emin değilim ama fazla pahalı değildi

4. 20 Temmuz 2010
  5. 27.01

27.01 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5.896
    Ödül Puanları:
    148
    yanlıs bılmıyorsam kurum kreslerıne o kurumda calısanlar harıcı cocuk bırakamıyor. sadece beledıyeler kalıyor. batıkentte beledıyenın bır kresı var gttım gorustum guzelde bır yer 250 lıra tam günü.. aöa bana yerı ters bıraktım..

6. 14 Haziran 2011
  7. zorkadxixn

zorkadxixn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim oğlum şu anda 19 aylık oldu. Eylül gibi kreşe vereceğim ben de. balgat, çukurambar,çiğdem mahallesi civarına bakıyorum iş yerime yakın olsun istiyorum. ama maalesef baktığım kreşlerin çoğu kötü. sizlerin tavsiye edebileceği br yer var mı denediğiniz ve memnun kaldığınız. yardımcı olabilrseniz çok mutlu olacağım.

8. 15 Haziran 2011
  9. esensen

esensen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    meraba arkadaşlar ben aranıza bugün katıldım hepinizi selamlıyorum öncelikle,

benim de 22 aylık bi oğlum var ve bir kreş arıyorum balgat ve dikmen civarında
    önerileriniz varsa ve paylaşırsanız sevinirim ..

10. 28 Haziran 2011
  11. zorkadxixn

zorkadxixn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim işyerim kony ayolu üzerinde. çukurmabar, çiğdem, balgat civarında bayağı bir kreş gezdim. kreşden ne beklediğinize bağlı ama özel kreş olarak balgat civarında hiçbir kreşi içime sindiremedim. dikmeni bilmiyorum.

12. 29 Haziran 2011
  13. mermaid09

mermaid09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    88
    benımde 21 aylık bır oglum var sımdılık bakıcıyla ıdare edıyor olmamıza ragmen bende kreslerle ılgılı yorum ve tavsıyelerı okuyup nasılsa bır gun lazım olacak dıye kreslerı arastırıyorum, bır baska anne cocuk sıtesınde balgatta rota kres adlı bı yerın aılelerce cok begenıldıgını( hem fızıksel kosullar hemde egıtım acısından) okudum tam adı rota mı bılemıyorum ama bı arastırın ıstersenız

14. 29 Haziran 2011
  15. smmm06

smmm06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    bende araştırıyorum şimdiden oğlum 18 aylık daha erken ama fikrim olsun diye bakıyorum bi kaç arkadaşım arkadaşım 3 sene 100.yılda akmana vermişti çokda memnun kalmışlardı ama fiyatı sanırım 850 civarı

16. 29 Haziran 2011
  17. mermaid09

mermaid09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    88
    evet evet kuruk kreslerı dısındakı ozel kreslerın bı cogu hemen hemen o fıyatlarda kımı belkı bıraz daha az kımı de bıraz daha cok , kres deneyımı olan bırılerı yazarsa hakıkaten hepımıze yardımcı olmus olur

18. 12 Eylül 2012
  19. Nurem

Nurem Siz Herşeye Bedelsiniz! Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    28 aylık bir oğlum var. Benim gibi bilgi sahibi olmak isteyenler için yazıyorum. Bende Balgat civarında kreş araştırıyorum. Şimdiye kadar 2 yer ile görüşmeye gittim. Birisi Cevizlidere'de Akıllı Sincap Kreş. Görüşmeye gittiğimde kreşde boya yapılıyordu, anneleri çalışan ve bakacak kimsesi olmayan çocuklar okuldaydı. Okulun içine girince ben boya kokusundan duramadım o çocuklar nasıl duruyodu anlayamadım. Her yer boya olduğundan pek fikir sahibi olduğum söylenemez. Fiyat olarak da sadece akşam servisini kullanmak şartı ile 500 TL olur dediler.

Diğer gittiğim kreş ise; İlk evim yuva diye bir yer. Sahibi çok güler yüzlü, bilgili eğitimli bir kadın. Öğretmenlerde çok güler yüzlüydü. Kreş aydınlık, ferah bi yerdi. Oğlum bir ablayla oynadı parkta, biz de görüşme yaptık. Sahibini çok beğendim. Drama, ingilizce ve satranç dersleri varmış ama benim oğlum için erken daha. Bizim grubumuzda 5 öğrenci olacakmış. Fiyat olarak da 650 dediler biraz pazarlık yaptım 550 TL ye indiler. Bu kreşi beğendim, çocuğu giden başka anneler varsa lütfen onlarda yazsın.