Ankara'da lamina diş (yaprak porselen) yapan klinik arıyorum

Konusu 'Ağız - Diş Sağlığı ve Bakımı' forumundadır ve rozelinda tarafından 5 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

5 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : rozelinda
  1. rozelinda

rozelinda Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Merhabalar, benim dişlerimde hiç bir sağlık sorunu yok ne çürük nede dolgu. Fakat ön dişlerim sarı ve biçimsiz. Dişlerimi kestirmek veya söktürmemek için şimdiye kadar yeni bir diş düşünmemiştim. Fakat geçenlerde okuduğum bir yöntemle dişleri kestirmeden veya çektirmeden bir çeşit yaprak porselen ile yeni ve güzel bir dişe sahip fikri bana cazip geldi. İstanbulda bir kliniğe sordum 4 dişe 4000 TL dediler çok fazla geldi açıkcası. Ankarada daha önce yaptıran ve memnun olan varmı acaba? birde yer ve fiyat hakkında bilgilendirirseniz çok sevinirim. Cevap yazan herkese şimdiden teşekkürler..

Bu arada yaptırdım kızlar, aşağıda resimlerim var, merak edenleriniz olur ise..

[​IMG] Yukleresim.com

[​IMG] Yukleresim.com

[​IMG] Yukleresim.com
    Son düzenleme: 16 Haziran 2011
  2. 5 Mayıs 2010
  3. wusten_blume

wusten_blume bir ben var benden öte... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ayy bende merak ediyorum fiyatlar nasıl acaba
  4. 10 Mayıs 2010
  5. rozelinda

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Buradan bir arkadaşla görüştüm, kendisi geçen yaz tanesi 400 TL den yaptırmış, gayet memnun olduğunu söyledi. Başka yaptıran varmı acaba?
  6. 15 Mayıs 2010
  7. mavis81

mavis81 acının ödülü deneyimdir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    evet bende bu konuyu merak ediyorum aslında.minumum hasarla maxsimum çözüm gibi geliyor bana.yalnız normal kaplamalar kadar uzun ömürlü oluyormu acaba?o kadar para verip birkaç yıl sonra yenilemek bizi aşar çünkü.dişin tanesi bin lira gerçekten çok fazlaymış.
  8. 26 Mayıs 2010
  9. rozelinda

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Şimdiye kadar 2 yerle görüştüm, adedi 500TL civarı laminelerin..ama kararsızım ya, sonradan pişman olmak istemiyorum, ankarada referans verebilecek yerler varmı acaba?fikri olan..
  10. 21 Temmuz 2010
  11. rozelinda

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At

Dişlerimi yaptırdım, üst 6 adet laminate...diş etlerime pempe estetik yapıldı..
    Son düzenleme: 27 Temmuz 2010
  12. 26 Temmuz 2010
  13. Luines

Luines Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    Çok güzel olmuş, güle güle kullan. Dişlerinin eski hali nasıldı acaba?
    Ben de düşünüyorum Ankara'da bu işi iyi yapan bir doktor arıyorum. Sen memnun musun peki şuan? Bir de maliyetini öğrenebilir miyim?
  14. 27 Temmuz 2010
  15. rozelinda

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Merhabalar, ben yaptıralı 1 ayı geçti, çok şükür kendi dişim gibi kullanıyorum. Şöyle anlatayım canım, diş etlerimde bir sıkıntım vardı, önce onlara pempe estetik yapıldı.Gülerken diş etlerim çok görünüyordu, artık nerdeyse hiç görünmüyor. Bunun dışında üst 6 dişim empress ll laminate yapıldı. Alt 2 dişimede estetik dolgu yapıldı. Bütün bunlar için 3000TL ödedim. Daha önce çok araştırdım, en uygunu ve en mantıklısını burası yaptı. Ben çok memnun kaldım. Laminateler diş başına fiyatı 500TL civarı canım, fakat doktorum bana toplamda uygun bişeyler yaptı. Diğer işlemler için ücret almadı. Kesinlikle tavsiye ederim.
    Bu arada eski halimide koyuyorum, ordan bakarsın..
  16. 27 Temmuz 2010
  17. Luines

Luines Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At

Teşekkürler canım gerçekten çok hoş olmuş güle güle kullan. Doktor uzman mıydı acaba? Bir de nerede yaptırdığını öğrenebilir miyim?
    Son düzenleme: 27 Temmuz 2010
  18. 28 Temmuz 2010
  19. rozelinda

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Çok sağol canım, Çankayada özel bir klinikte yaptırdım. Sana özelden mail attım, bakabilirsin..