ANkara'da Myom Ameliyatı Olabileceğim Doktor Tavsiye Edermisiniz?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve Roby tarafından 13 Ocak 2009 başlatılmıştır.

13 Ocak 2009
    Konu Sahibi : Roby
  1. Roby

Roby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar. Ankara'da myom ameliyatı yapacak iyi bir doktor tavsiye edebilir misiniz? moymum 9cm imiş ameliyat gerekli... rahime zarar vermeden myom ameliyatı yapabilecek bir uzman arıyoruz... tavsiyeleriniz için teşekkürler...

2. 25 Şubat 2010
  3. AYTUZUN

AYTUZUN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar ben yeni geldim aranıza uzun zamandır takip ediyorum benim acilen miyom ammeeliytı olamma gerekiyor bu benim 2. ameliyatım olacak 2008 maysında ankarada atatürk araş hast de ameliyat oldum ama miyom tekrar büyüdü bir kerede tüp bebek tedavisi gördüm oda olumsuz doktor acilen ameliyat olman gerek dedi ama iyi güvenilir gerçekten işini layıkıyla yapacak bir doktor tavsiyesine çok ihtiyacım var .

4. 26 Şubat 2010
  5. dilay8

dilay8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    başkent üniversitesi prof. Ali Ayhan araştır bu tür ameliyatlara bakıyor. tavsiye ederim biraz yoğun ama süper..

6. 1 Mayıs 2010
  7. dosthane

dosthane Şükürler olsun Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ankara üniversitesi cebeci tıp fakültesi prof.dr fırat ortaç'ı şiddetle tavsiye ederim arkadaşım.bende 2 yıllık evliyim henüz çocuğum yok ve 20 gün önce fırat ortaç'a ameliyat oldum.çok memnun kaldım.

8. 2 Mayıs 2010
  9. yoksunyok

yoksunyok Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    büyük dogumun başhekim yardımcısı var utku özcan akrabam ameliyat oldu çok memnun ayrıca bnmde dr umdu ilgili ve sevimli bi dr.tabiii özel düşünüyosan cnm

10. 5 Mayıs 2010
  11. cincans

cincans Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım, aynı problemden dolayı ben 5 sene önce ameliyat oldum. Doktorum Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde Prof. Dr. Fırat Ortaç'tı. Halen kontrollere gidiyorum. Hiçbir problemle karşılaşmadım, kesinlikle tavsiye ederim. Bu doktordan önce başka bir doktora gitmiştim, hiç memnun kalmadım, açık ameliyat yapmak istediler, başka organlarda alınabilir falan dediler, bütün dünya başıma yıkılmıştı. Fırat bey lataraskopi yaptı ve aynı gün hastaneden çıktım.

12. 17 Haziran 2011
  13. bahar0342

bahar0342 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar ali ayhan ameliyat olanlar varmı benim yumurtalıklarıma zarar verirmi ali, ayhan bu işin uzmanı diyorlar bana bilgi verebilirmisiniz birde amliyat için ne kadar para istiyor lütfen sizden cevap bekliyorum

14. 16 Temmuz 2011
  15. candybaby

candybaby Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ankarada miyom ameliyatı olabileceğim dr önerilerinize ihtiyacım var???

16. 18 Temmuz 2011
  17. nesli_ank

nesli_ank Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Kesinlikle mehmet bey dıyorum bı gıdın konusun sonrasında zaten amelıyat masasında olursun:)
    Dr Mehmet Öztürkmen.
    Ankara medicana hastahanesınde mehmet beyı tek gecerım.prof doç falan hıkaye ben bu kadar tecrubeli bu kadar duzgun bu kadar terbıyeli ve işinin ehli bır dr gormedim.allahımın ıznıyle agustos ayının başında mehmet bey ıkızlerımızı kucagımıza verecek.duyan duymayan gıden gıtmeyen herkese tavsıye ederımm