ankarada nerden çıtçıt alabilirim?

Konusu 'Postiş, Çıtçıt ve Peruk' forumundadır ve crnnn tarafından 12 Ekim 2009 başlatılmıştır.

12 Ekim 2009
    Konu Sahibi : crnnn
  1. crnnn

crnnn Guest

yakın zamanda ankaradan çıtçıt almak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz?

2. 12 Ekim 2009
  3. zlmm

zlmm artık böyle Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    izmir cad.prenses peruk var çeşit baya var .web siteleri var

birde onur çarşısına çıkan yokuş üzerinde var ama çeşit daha az

4. 12 Ekim 2009
  5. dirim

dirim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.087
    Ödül Puanları:
    238
    izmir caddesinde ayakkabı dünyasının üstündeki binalardan birinde var

6. 12 Ekim 2009
  7. xyz89

xyz89 Guest

ben uygun fıyata cıtcıt almıak ıstıyorum sadece saclarımı topladıgmda takacagım kac tane gerekıyor

8. 12 Ekim 2009
  9. logicase

logicase Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    8parça 280e aldım ben hemde daa 5 gün oldu fişleri bile elimde yani.acil paraya ihtiyacım olduğu için satmak zorunda kaldım:KK43:(..zaten 1 yıl garantisi var.dökülme falan yaparsa götürüosun ekliolar dökülen kadar ve çıtçıtları bozulursa yapıolar ücretsiz.ham saç olduğu için istediğin her tür işlemi yapabilirsin.yani daa 2 kez taktım yepyeni içim gidio satarken valla.ben 250 ye satmak istiorum.çünkü gerçekten çok yeni. ankaradaysan gösterebilirim almak istersen.

10. 12 Ekim 2009
  11. logicase

logicase Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    280e aldım 8 parça ben hemde daa 5 gün oldu fişleri bile elimde yani istersen.acil paraya ihtiyacım olduğu için satmak zorunda kaldım:KK43:(..zaten 1 yıl garantisi var.dökülme falan yaparsa götürüosun ekliolar dökülen kadar ve çıtçıtları bozulursa yapıolar ücretsiz.ham saç olduğu için istediğin her tür işlemi yapabilirsin.yani daa 2 kez taktım yepyeni içim gidio satarken valla.ben 250 ye satmak istiorum.çünkü gerçekten çok yeni. ankaradaysan gösterebilirim almak istersen.

12. 12 Ekim 2009
  13. logicase

logicase Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    280e aldım 8 parça ben hemde daa 5 gün oldu fişleri bile elimde yani istersen.acil paraya ihtiyacım olduğu için satmak zorunda kaldım:KK43:(..zaten 1 yıl garantisi var.dökülme falan yaparsa götürüosun ekliolar dökülen kadar ve çıtçıtları bozulursa yapıolar ücretsiz.ham saç olduğu için istediğin her tür işlemi yapabilirsin.yani daa 2 kez taktım yepyeni içim gidio satarken valla.ben 250 ye satmak istiorum.çünkü gerçekten çok yeni. ankaradaysan gösterebilirim almak istersen.

14. 13 Ekim 2009
  15. crnnn

crnnn Guest

cnm rengi ne ve boya varmı? ayrıca 8 tane çok gibi geldi bana 4 tane olsa yeter nerden aldın?:uhm:

16. 13 Ekim 2009
  17. crnnn

crnnn Guest

cnm fiyatlar nasıl?

18. 13 Ekim 2009
  19. logicase

logicase Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    koyu kestane cnm.ben önce 6tane aldım ama çok az duruo saç ve anlaşılıo çıtçıt oldğu ondan 2tane daa aldım kendi saçım gibi oldu gürlüğü.ankaradan aldım kızılaydan