Ankara'da oturan kasım anneleri hangi hastaneye gidiyorsunuz ve doğumu nerde düşünüyo

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve ecemim2001 tarafından 22 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

22 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : ecemim2001
  1. ecemim2001

ecemim2001 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sevgili kasım anneleri ankarada oturan arkadaşlar hangi hastaneye gidiyorsunuz kontrollerinize ve hangi hastanede doğum yapacaksınız ben özel keçiören hastanesine ve hacettepeye gidiyorum iki doktorumdanda memnunum ama hala doğuma karar veremedim özel hastane 1500ytl sezeryan için fark,1000ytl normal doğum için fark istiyor hacettepede doktorum girerse 3500ytl ye mal oluyor doktorum girmezse hiç ücret ödemeyeceğim o yüzden biraz kararsızım ama son güne kadar ikisinede gideceğim kızım normal doğumla dünyaya geldi bebeğimide allah tamamına erdirirse normal doğum düşünüyorum ya siz?,,,,,hangi hastane?... Kaç liraya?... Normal mi sezeryan mı?.....

2. 23 Mayıs 2008
  3. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238

canım ben akara tıp a gideceğim hacettepeye gidecektim ama
    h.tepe tadilata gireceği için doğum amayacakmış o yüzden
    vazgeçtim oradan ankara tıp fiyatlarını henüz bilmiyorum ama
    öğrenince yazarımsengözlerimebaksanab

4. 23 Mayıs 2008
  5. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Üniversite hastanesinde ki fiyatlar mı onlar???
    Ne kadar çok..

Benim doktorum özel hastanede çalışıyor.Normal doğum üzreti 250 ytl miş.
    Ama sezaryanı sormadım.Arkadaşım oldu aslında niye sormadıysam.

Ankara pahalıymış kızlar gelin burda doğurun :)

Ecemim ikinci doğum olacağı için,sanırım daha kolay olur,daha rahat olursun.

6. 1 Nisan 2010
  7. Nell83

Nell83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bayındır hastanesınin fiyatlarını bilen varmı?ben emekli sandığına bağlıyım fiyatlar nasıl bilen varsa mutlaka bana cevap yazsın tesekkurler...

8. 1 Nisan 2010
  9. Nell83

Nell83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gazi hastanesi hakkında bilgisi olan varsa cevap verebilirmi ?mehmet erdem hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim...

10. 2 Nisan 2010
  11. Sedus

Sedus Huzur İsyandadır Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar merhaba;
    Ben Ankara'da yaşamaya yeni başladım. Sizlere bir kaç sorum olacak. Daha hamile değilim (yada öyle sanıyorum bilmiyorumkismile ) Ama burada bir arkadaşım Keçiören Araştırma Hastanesine gidiyor Kadın Doğum bölümüne. Doktor herseferinde herşey normal deyip bitiriyormuş. Pek soru soramıyorum diyor ayrıca eşini ultrasona kesinlikle almadılar. Hatta doktorla hiç görüşemedi arkadaşımın eşi kendisi de 7 aylık gebe olmasına rağmen 2 kez ultrasonu görebilmiş. Ben giyinirken hop başka bir gebeyi içeri alıyorlar o soyunmaya başlıyor diyor.
    Peki size soruyorum biz bu çocuğu tek başımıza mı yapıyoruz? Zaten erkekler sonradan algılıyor baba olduklarını (doğumdan sonra) neden onları da yanımıza almamıza izin vermiyorlar veya izin veren babayıda bu olaya dahil eden sgk'ya bağlı hastaneler var mı? Ben çalışmıyorum eşimde sgk'lı ve özel doktora gidebilecek durumda değilim. Çok sıkıntıdayım lütfen yardımcı olun.

12. 9 Nisan 2010
  13. nilsu78

nilsu78 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben gazi hastanesi prof. dr onur karabacaga gidiyordum özel muayenehanesi tunalıda....ama bebegim karnımda ölü doktorum süper......tavsiye ederim