Ankarada Powerplate ?

Konusu 'Soru-Cevap Bölümü' forumundadır ve cansoo tarafından 24 Haziran 2009 başlatılmıştır.

24 Haziran 2009
    Konu Sahibi : cansoo
  1. cansoo

cansoo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    108
    mrb arkadaşlar ankarada powerplate yapan bildiğiniz bi yer var mı yapanlar da sonuçları paylaşabilir mi bizimle burdan?

2. 5 Temmuz 2009
  3. cansoo

cansoo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    108
    yardımcı olucak kimse yok muuuuuuuuuuuuuu =(

4. 24 Eylül 2009
  5. basingazete

basingazete Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim koza sokakta var power plate stüdyo emine hanım çok tatlı çok ilgili bilgili. Adım bahar gazeteci bahar hanım tavsiye etti dersen ilgilenir seninle. sonuca inanamayacaksın şimdiden söyliyeyim

6. 24 Eylül 2009
  7. basingazete

basingazete Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    google a yaz power plate ankara diye çıkar GOP koza sokakta GOP Migros arkası fiyatı ya 400 idi ya da 450

8. 19 Nisan 2010
  9. asyaz

asyaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende antalyada power plate 1 ay gittim hiç aksakmadım 16 seans, kilo ile ilgili bir sorunum yok 2 kilo fazlam vardı amacım sıkılaşma toplanma belimin şekillenmesiydi,sonuç çok küçük bir gelişme oldu bu küçük gelişmede belim incelmedi şekillenmedi sadece selülitlerimde azalma oldu ben bunu zaten bir fitnes salonunda da yapardım seans sonunda gel kas ağırlığına bakalım yağ oranına bakalım bile diyemediler ama ilk gidişimde hemen kas oranım yağ oranım hepsine bakılsı neyse boşa para bence ama çok parası olanlar için ideal