Ankarada rahim filmi çektiren arkadaşlar bi bakarmısınız

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve yelyel tarafından 14 Ekim 2010 başlatılmıştır.

14 Ekim 2010
    Konu Sahibi : yelyel
  1. yelyel

yelyel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Ben rahim filmi çektirmek istiyorum.1 yıldır bi problem olmamasına rağmen hamilelik olmadı.sadece benim prolaktinim yüksek çıkmıştı onuda ilaçla düşürdük çok şükür. Bende bu rahim filminden sonra çok hamile kalan kişi olduğunu duydum. rahim filmi çektiricem doktorumla konuşup.Ankarada çektirenleriniz vardır. ssklı ücretsiz nereler çekiyor. ücretli olura 250 civarı anladığım kadarıyla kısaca siz nerelerde çektirdiniz ssklı mı ücretlimi bide canınız yandımı çok.etlik zübeyde hanımı aradım önce gelip bizim doktorumuza muayene olmanız gerekiyo dedi telefona çıkan kişi direkt gidip çektiremiyomuyuz.yardımcı olursanız çok sevinirim

2. 14 Ekim 2010
  3. gyshnky

gyshnky Zeynep Beren hoşgeldin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Canım ben pco'luydum ve hamile kalamıyordum... Özel bir merkezde tedavi görüyordum doktorum rahim filmi isteyince Etlik Zübeyde hanım'a gittim. 1. katta infertilite bölümü var onların ayrı bir sekreterliği var.Oraya gittim dedim ben tedavi görüyorum tüm tetkiklerim tamam sadece rahim filmim eksik onu burada çektirmek istiyorum dedim.Önce doktordan sıra verdiler.Bekledim sıram gelince girdim doktorun yanına söyledim durumu.Dışarıda tedavi oluyorum tek rahim filmi eksik onu çektirmek istiyorum dedim.1-2 soru sordu sonra radyoloji isteği ve reçete yazdı.Reçetede rahim filminin ilacı,ağrı kesici ve antibiyotik oluyor.
    Ordan çıkıp radyolojiye gidiyorsun (tabi bu arada adetinin 2. yada 3. gününde olmalısın).Radyolojinin sekreterliğine istek formunu veriyorsun sana adetinin kaçıncı gününde olduğunu soruyor ona göre yaklaşık adetinin 10. gününe randevu veriyor.
    Gidip ilacını alıyorsun ve günün gelmesini bekliyorsun.

4. 14 Ekim 2010
  5. yelyel

yelyel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    cnm çok teşekkürler sigortanlımı çektirdin yoksa herhangi bir ücret alıyolarmı

6. 14 Ekim 2010
  7. gyshnky

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    SGK kapsamında çektirdim.Eşimden dolayı bağkur'luyum.

8. 14 Ekim 2010
  9. yelyel

yelyel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    cevap için gerçekten çok teşekkürler .hamilesiniz galiba tebrikler.:nazar: darısı benim ve isteyenlerin başına tekrar teşeküürler

10. 14 Ekim 2010
  11. gyshnky

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Nisan adetimden sonra rahim filmi çekilmiştim Mayıs adetimden sonra hamile kaldım.Yani sonraki ay.Dilerim senin de meleğin hemencecik gelir göbüşüne.

12. 14 Ekim 2010
  13. yelyel

yelyel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    inşallah canım ya isteyen herkese bir an önce nasip etsin güzel allahım:CüvCüv:

14. 18 Ekim 2010
  15. yelyel

yelyel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    rahim filmi zekai tahir budak hastanesinde bu hafta çekilicek.burda çektiren varmı arkadaşlar ben yeni cihazmı eski cihazmı diye sormayı unuttum gerçi gözümü karartım gidip çektiricem ama yinede merak ettim bide sonucu burda hemen alıyomusunuz

16. 10 Şubat 2015
  17. hllal

hllal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    755
    Ödül Puanları:
    53
    Ne zamandie bebek istyordunuz acaba bende 1 yildir istyrm olmyor zubeydada yarun rahim filmim var cok agri olyr mu acaba ben biraz tedirginim istrsem narkoz veya agri kesici verirler mi acaba