Ankarada riskli gebelik uzamnı tavsiyeleriniz

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve hally tarafından 27 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

27 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : hally
  1. hally

hally Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    642
    Ödül Puanları:
    113
    merhaba akadaşlar yenidoğan yoğun bakımı çok ii olan bir hastane ve ii bir doktor ismi verebilecek olanınız varmı il bebeğimi kaybettiğim için gerçekten ii bir seçim araştırma yapmak istiyorum sizlerin tecrübeli arkadaşların tavsiyeleri benim için çok önemli teşekkür ederim şimdiden

2. 6 Eylül 2010
  3. SINEMSE

SINEMSE Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba bebeğini kaybettiğine çok üzüldüm.
    İnşallah tekrar sağlıkla hamile kalıp bebeğine kavuşursun.
    Benimde başımdan tatsız olaylar geçtikten,kötü doktor ve hastane tecrübeleri yaşadıktan sonra deli gibi araştırma yaptım.sonunda Lina Kadın Sağlığı Merkezi ve Dr.Şükran Çakmak'ı buldum.
    Linada kontrolleriniz temiz güleryüzlü bir ortamda bekletilmeden yapılıyor.
    Benimde hamileliğim başındanberi sıkıntılı geçiyor.Erken doğum riskim var ve çok şükür Şükran Hocam sayesinde güvenle haftaları geçirdik.:nazar:
    Çok ilgili ve takipler çok iyi.İstediğiniz zaman telefonla maille ulaşıp yardım alabiliyorsunuz.
    Ağrılarım sebebiyle çok telaşlı endişeli oldugum bir gün çok yoğun olmasına ragmen çağırdı beni ayrıntılı ultrasona soktu.(Ayrıntılı ultrasonu yapan Ali Bey de harika bir doktor) Benim organlarımın fonksiyonları ile bebeğimin tüm organlarının çalışmasını tek tek kontrol ettiler.O kadar rahatlatıcıydıki anlatamam.Gönül rahatlıgı ile oradan ayrıldım.
    Her an -başının sıkıştıgı her an- doktorunun yanında oldugunu bilmek kadar güzel birşey olamaz.
    Sen rapor alıp evde yatarken bile doktorunun seni arayıp nasıl oldugunu takip etmesi kadar güzel birşey olamaz.Ben bunları Şükran Hocamdan görüyorum.Sanki sadece hastası olarak bir ben varmışım gibi kendimi özel hissettiriyor.
    doğum konusunda da anlaşmalı hastanaleri var.İstediğin hastaneyi seçiyorsun orada doktorunla birlikte doğumun gerçekleşiyor.
    Ben HRS de doğum yapmayı planlamaktayım.Hastane ve yenidoğan ünitesi iyi oldugu için.Ayrıca Anestezi uzmanı da çok iyiyimiş.Doğuma Şükran Hocam girecek.
    İyi bir hastanede güvendiğim bir doktorla Allah kısmet ederse hayırlısıyla bebeğime kavuşacağım.
    (HRS iyi diye geçen senelerde oraya gitmiştim ama oraya takip için gitmeni kesinlikle tavsiye etmem.Sadece doğum için kullanılacak bir hastane.Riskli gebeliklerde önüne anlamsız faturalar dayıyorlar ve paranın yanında neleri kaybedeceğin belli değil.Benim az kalsın tüpümü alıyorlardı dış gebelik yaşadım diye.dış gebelik oldugu belli olana kadarda yaşadığım sinir stres yanıma kaldı)
    Hangi konudan nereye geldim değilmi:)))))
    Yani kısaca HRS 5 yıldızlı otel kalitesinde orada doğum yapabilirsin ama kesinlikle Şükran Çakmak la.
    Lina Kadın Sağlığı Merkezi diye internetten arama yapıp inceleyebilirsin.
    Kesinlikle tavsiye diyorum.Umarım sende en kısa zamanda bebeğine kavuşursun
    Sevgiler...

4. 23 Ekim 2010
  5. hally

hally Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    642
    Ödül Puanları:
    113
    Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim