ANKARADA SSK lılarada bakan diş kliniği

Konusu 'Ağız - Diş Sağlığı ve Bakımı' forumundadır ve moneta tarafından 26 Aralık 2008 başlatılmıştır.

26 Aralık 2008
    Konu Sahibi : moneta
  1. moneta

moneta sincerity&honesty Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ssk lılarada bakan diş kliniği tavsiye edebilirmisiniz?arkadaşlar.... ilgili,hijyene dikkat eden yerler olursa iyi olur tabiki,ilgili olması benim için önemli(dişçi FOBİM var),,,,,,,,,,şimdiden teşekkür ediyorum

2. 26 Aralık 2008
  3. emilia

emilia Emina Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Ankarada Etimesgut Hava hastanesi bakıyor orası çok hijyenik hem askeri hastane ssklılara bakıyor,randevu alman gerekli canım ...

4. 26 Aralık 2008
  5. skygirl

skygirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Etlik te osmanoğlu iş merkezinde ssk diş hastanesi var.Orada ücretsiz muayene ve diş bakımınızı yaptırabilirsiniz.

6. 26 Aralık 2008
  7. gogito

gogito Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba canım,
    bu sektörün içinde biri olarak sana şunu söyleyebilirim; kaliteli ,hijyenik, bilgili ve ilgili birisini arıyorsan mutlaka işinde uzman bir kliniğe gitmen gerekiyor. türkiye şartlarında sskların ve hastanelerin durumu ortada. çok sayıda hastaya ve hızlı bir şekilde hizmet verdikleri için hijyen ve kalite konusunda çok problemleri var. eğer güvenilir bir hekime ihtiyacın varsa sana bu konuda yardımcı olabilirim.

8. 27 Aralık 2008
  9. moneta

moneta sincerity&honesty Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hepinize ilgili olduğunuz için teşekkür ediyorum,soruna şimdilik çözüm buldum galiba,,,,,ayrıca 2009 sizlere mutluluk getirsin inş,,,,,saygılarımlaa.s.a.s.a.s.