ankarada tüp bebek merkezleri

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve s&g tarafından 7 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : s&g
  1. s&g

s&g Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kızlar bende artık tüp bebek yaptırmaya karar verdim lütfen bana yardımcı olun ankarada tüp bebek merkezi araştırıyorum ankara da tüp bebek yaptıranlar bilgi verirlerse sevinirim tüp bebek için rapor alınıyormu eğer alınıyorsa maliyeti ne kadar oluyor tüp bebeğinfisfisfis
  2. 7 Ağustos 2008
  3. elifzeynep2008

elifzeynep2008 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Canım ben bir ay önce Gen-Art Tüp Bebek Merkezinde tüp bebek yaptırdım. Olmadı kısmet değilmiş. İkinci denemem bir daha ki ay. Doktorum ve genel olarak personelin yaklaşımı çok iyiydi. Özellikle genetik konusunda da çok gelişmiş bir merkez. Benim ilaçlarımı da tüm tedavi ücretini de kendim karşıladım. Şartlarım uygun olmadığı için kurumum karşılamadı. Ama arada tanıdık biri olduğu için piyasanın çok altında bir rakama yaptırdım. Arkadaşıma söz verdiğim için söyleyemiyorum. İlaclarım da ortalama 1.000 YTL ye maloldu. Sıkı pazarlık edersen fiyatta eminim oldukça yardımcı olurlar. Ben ilk denemem den sonra umutsuzluğa düştüm. Şimdi başka merkezlere bakmak geçiyor aklımdan. Gen-Arttan memnun olmadığımdan değil. Öyle bi arayış benim ki işte...Umutsuzluktan yani. Büyük ihtimalle yine aynı yerde olacak ikincisi. Sen de araştırmalarından bizi bilgi verirsen sevinirim. Hakkımızda hayırlısı.
  4. 7 Ağustos 2008
  5. s&g

s&g Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım haber veririm vermezmiyim hiç nerde olacağımı yazarım zaten canım bişiy sorcam senin problem neydi eşinde problem varmıydı bende pocs var eşimde de hareketi yavaş inş. 2.sinde tutunur bebeğin sana allah hayırlı evlatlar nasip etsin isteyen herkese
  6. 7 Ağustos 2008
  7. elifzeynep2008

elifzeynep2008 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    İyi dileklerin için teşekkür ederim. eşimin sperm sayısı az ve hiç hareketli spermi yok. "pocs" ne demek anlamadım ben...
  8. 7 Ağustos 2008
  9. esra ufuk

esra ufuk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    elifzeynep2008 ben gazi osman paşada centrum klinik var allaha şükürler olsun biz ilk denememizde sonuç aldık ve çok memnunuz dr. recai papuççu istersen bi konuş ssk nız varsa raporuda dr kendi çıkarttırıyo
  10. 7 Ağustos 2008
  11. gxoxnxuxlyarasxix

gxoxnxuxlyarasxix Mucizem'sin OĞLUM Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım kavaklıdere de özel nisan kavaklıdere tüp bebek merkezi var sana orayı tavsiye edebilirim,orası benim doktorumun tüp bebek merkezi,2 hafta önce aşılama yaptırdım o tüp bebek merkezinde sperm yıkamayı yaptırdım ve orda gördüm ki bir sürü kişi ordan bebek sahibi olaraktan çıkmış.Aşılamalarımdan bi sonuç alamazsam orda yapacagım tüp bebegi...Orda Gurur Polat bey var işinde bir numara,bu arada doktorumun eşi oluyo kendisi....
  12. 8 Ağustos 2008
  13. gaye43

gaye43 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım bende anatolia'da yaptırıyorum şu an tedavi aşamasındayım hastaneden çok memnunum her konuda yardımcı oluyorlar.Ayrıca rapor parayla alınmıyor rapor çıkınca ilacın sadece %20 sini ödüyorsun tüp bebek tedavisinin de 1.200 ytl sini sigorta karşılıyor.Bence hiç beklemeden tedavine başla sanırım yaşın çok genç,çocuk olmayın ca olmuyo işte beklemenin anlamı yok.Allah hepimize hayırlısını nasip etsin.:1rolleyes:
  14. 8 Ağustos 2008
  15. s&g

s&g Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    çokk saol canım verdiğin bilgiler için anatolia hast.nerde canım ssk ile anlaşması varmı? delircem artık araştıra araştıra çok kararsız kaldım senağlama
  16. 14 Ağustos 2008
  17. know

know Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    anım ne zaman başladın anatolia da tedavine bende orada başlıcamda 15 ağustosta başlıyorum.
  18. 12 Haziran 2010
  19. maonyaaa

maonyaaa bir melek diliyooorrumm Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kız zirve çabuk topiğe gel