Ankarada tup bebek yaptıran arkadaslar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve debi tarafından 8 Eylül 2009 başlatılmıştır.

8 Eylül 2009
    Konu Sahibi : debi
  1. debi

debi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    MERHABA ARKADASLAR
    ANKARADA OLUPTA TUP BEBEK YAPTIRAN VE BASARISINA GUVENEN ARKADASLARIM BIRAZ BILGI VERIRMISINIZ YURT DISINDAYIM 3 KEZ TUP BEBEK YAPTIRDIM HIC BIRINDE GEBELIK OLUSMADI NE VARSA GOZUNU SEVDIGIM MEMLEKETIMIZDE ..COK SAOLUN ARKADASLAR turkbayragi

2. 8 Eylül 2009
  3. naz1

naz1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm ankarada en iyi yerin anatolia tüp bebek merkezi olduğunu söylediler ama ben hiç memnun kalmadım. merkezde para birinci sırayı almış.sonuç negatif oldu, Şimdi ikinci deneme için yer araştıryıorum.

4. 8 Eylül 2009
  5. hituci

hituci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım başarı şansı sorunun büyüklüğüne göre değişir.sizin sorun neydi?ankarada güzel merkezler var.anatolia,genart,hs klinik bunlar iyidir.

6. 8 Eylül 2009
  7. ozge0666

ozge0666 bal kızlarım büyüyor. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    gunaydın kızlar ben iki denememide anatolida yaptırdım ikisindede gebelik elde ettım ilkini 8 haftalıkken kaybetım ......şimdi ikizlere hamileyim 5 ayım bitecek allah izin verirse...umarım sizlerin meleklride bekletmeden gelir biran önce...........

8. 8 Eylül 2009
  9. ada67

ada67 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    selam... anatolıa da bulent tırasla 3 kez tup bebek tedavısı oldım 2 de gebelık oldu dustu 3 denemem pozıtıf 14 haftadayım ben memnun kaldım ozellıkle bulent beyın yaklaşımı bana guven verdı tavsıye ederım

10. 8 Eylül 2009
  11. simaysi

simaysi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ben 2 uzun yıl tüp bebekle geçirdim.ankaradaki tüm merkezlere gittim görüştüm.ılk deneyimim çok kötüydü ve şu ünlü Gürgan klinikte oldu.Herşey parayı alıncaya kadardı.Sonrası tam bir hüsran.Anatoliayıda hiç tavsiye etmem .Bu klinikte hastalarına para gözüyle bakıyor.Sana Ankarada genetik alanında uzman GENARTı şiddetle tavsiye ediyorum.Dr Aysun Baltacıya git.Herşeyden önce insan gibi davranıyor.Paracı bir yer değil.Tüm ekip çok moral veriyor.Birde doktorun tüm kontrollerini kendi yapıyor.Diğer paracı merkezlerdeki gibi koyun misali her gittiğinde başka başka kişilerle muhattap olmuyorsun.Şiddetle tavsiye ediyorum...

12. 8 Eylül 2009
  13. naz1

naz1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim endometroisiz den dolayı ameliyat oldum fakat tüpler açılmamış iki tüpümde tıkalı onun dışındaki bütün değerlerim ve eşimin değerleri normal. Sonuçta bunun kader olduğuna gerçekten inanıyorum ancak hastanın psikolojisini ilk sırada yer almalı.benim doktorum bülent tıraşdı.. doktoruna herhangi bişey danışman için ver 200 lira sor sorunu yaklaşımı bana yanlış geliyor. Birkaç gün önce kahverengi top top parçacıklar gelmeye başladı endişelendik merkezi arıyoruz cevap veren yok, Sonra nasılsa hemşirelerden birine ulaştık sorduk normal dedi ertesi gün beta hcg testi yaptırmam lazım gelmenize gerek yok, yakınlarınızda da bir yerde de yaptırabilirsiniz,birinciyi beta hcg yi yapıyoruz ancak ikincisi için muhasebe ile görüşün.Merak ettim gittim en yakınlardaki bir tıp merkezine analizin fiyatını sordum 7 tl dediler. Ve sonra arayıp testin sonucunu bile sormadılar. zaten morali bozuktu iyice bozuld...

14. 8 Eylül 2009
  15. hiram06

hiram06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm cnm bende anatolyada hakan yaralı 1. denememdi çok şükür 12 haftalık ikizlerimi bekliyorum maddi açıdan sorun yoksa orası olabilir mayada iyi diyorlar

16. 8 Eylül 2009
  17. bebis_asuman

bebis_asuman ஐCεήήεT_KôκµLµ&#108 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    selam canim bende senin gibi yurt disindayim benim burda gitdim bi kadin doktoru bana ankara hacettepeyi tavsiye etdi doktorun adi CIHAT ÜNLÜ biz bi defa görüsdük mail olarak kendisiyle. subat ayinda bende ankaraya gitcem ve insallah ikinci tüp bebisimi koydurcam kurban oldum ALLAHIM insallah kismet eder bu defa tutmasini....

sen almanyadami kaliyorsun??

18. 8 Eylül 2009
  19. babytwin

babytwin Cemre Kızım :) Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben de maya'da tedavi gördüm... ilk denememdi... çok şükür başarılı oldu... 1 kızım olucak inşallah allah bağışlarsa... tavsiye ederim... gebelik takibimi de orada yaptırıyorum... doğumumu da inşallah osman özgün yapacak... fiyat açısından da oldukça uygun... ama herşeyden önce benim için herşeyin yapıldığını biliyordum... allah korusun ama negatif de olsaydı aynı şeyleri yazardım...