Ankara'da VASER Liposuction yaptıran var mı?

Konusu 'Vücut Estetiği' forumundadır ve benguzelim tarafından 17 Ocak 2010 başlatılmıştır.

17 Ocak 2010
    Konu Sahibi : benguzelim
  1. benguzelim

benguzelim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Tüm detaylı araştırmalarım sonucunda sizlerin liposuction ile ilgili neredeyse tüm yazılarınızı da okuyarak ulaştığım sonuç vaser liposuction denilen sistemin en güvenilir liposuction sistemi olduğu kararına vardım ve şimdi sizlerden bu işi Ankara'da kimler yapıyor bunu öğrenmek istiyorum. Anladım istanbul'da naci çelik var ama Ankara'da da biri olmalı.
    Bana yardım edin.
    bu konuda bilginiz var mı?

2. 17 Ocak 2010
  3. benguzelim

benguzelim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    google da az önce yaptığım araştırma sonucunda ankara'da op.dr.orhan murat özdemir'i buldum. ızmir'de kim var diye arayanlara da ulvi güner'i söyleyebilirim.
    orhan murat özdemir hakkında bilgim yok ama sitesi müthişti. kendisine bir mail attım. cevap gelirse görüşmek isterim. gelişmeleri size yazarım.
    iyi geceler.
    rüyamda yağlarımdan kurtulacağım sanırım.

4. 24 Ocak 2010
  5. benguzelim

benguzelim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar
    gittim, görüştüm.
    ben basenimin büyüklüğünden ve belimdeki fazlalıklardan şikayetçiyim.
    muayene de oldum.
    vaser konusunda yanılmamışım. doktor bey bana daha önce ameliyat ettiği hastaların resimlerini de gösterdi. gerçekten etkilendim ve ameliyat günü aldım. ama çok yoğun bir ameliyat programı olduğu için bana ancak 2 şubat salı gününe randevu verebildi. çok da sevecen ve canayakın biri. sanki daha önceden tanıyormuşum gibi bir hisse kapıldım. ücretleri biraz pahalı gibi ama sonuçları görünce bence değer.
    sizler yazmıyorsun uz ama ben ameliyattan sonra da detayları yazarım.
    iyi geceler.

6. 2 Şubat 2010
  7. voice

voice Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sonuçları sabursızlıkla bekliyorum lütfen deneyimini bizimle paylaş bende ankarada oturuyorum fiyat konusundada bilgi verirsen sevinirim.

8. 4 Şubat 2010
  9. benguzelim

benguzelim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    2 gün önce ameliyatımı oldum. korseye ve süngerlere rağmen kalçamın küçüldüğünü ve belimin inceldiğini görebiliyorum. bugün kontrole de gittim ve pansumanlarımı açıp korsem çıkarıldı. görüntü süperdi. çok ama çok mutluyum. yanımdaki arkadaşım da benimle pansumana girdi ve "harika olmuşsun bu basen senin olamaz" dedi. ilk gün hariç neredeyse hiç ağrım olmadı.
    belimi görmelisiniz. daha ne yazabilirim bilmiyorum. verdiğim paraya helal olsun. keşke bukadar beklemeseydim....:nazar:

10. 9 Şubat 2010
  11. denisko

denisko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende mail attım ancak bi cevap gelmedi :kahve: bende istanbula levent taşçı ya gitmeye karar verdim onada yazdım dün gece umarım iyi sonuç alınabilir bilemiyorum :eek:

12. 10 Şubat 2010
  13. benguzelim

benguzelim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    DENISKO GENEDE EN İYİSİNİ SEN BİLİRSİN AMA BENCE MURAT BEYLE DE MUTLAKA GÖRÜŞMELİSİN DERİM. BENİM 1 HAFTA OLDU. HİÇBİR AĞRIM FALAN DA KALMADI NERDEYSE. ŞİMDİDEN SANA GEÇMİŞ OLSUN. olumunekankayizsmile

14. 10 Şubat 2010
  15. denisko

denisko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kaç litre çıkardıkları önemli benim için smartla vaser arasında kaldım açıkçası smartta 1,5 litre en fazla ama oda benim için yeter umarım korseli falan gezmek istemiyorum 10 yıl öncede yaptırmıştım ama şu anda biraz deformasyon oldu bacak arkalarımda birazda kalçada fazlalık var aslında bide lazer lipoliz var kafam iyice karıştı -tatlicadiarzu- aslında

16. 1 Mart 2010
  17. aysunyasar

aysunyasar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    Sevgili bengüzelim;bede murat özdemirden randevu aldım.Uyguladığı yöntem smartlipo denilen yöntem mi,bir de kaça mal oldu bilgi verirsen sevinirim

18. 5 Mart 2010
  19. benguzelim

benguzelim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Smartlipo denilen işlem lazer ile liposakşın işlemi diye biliyorum ve ben vaser denilen cihazı çok araştırmıştım. smartlipodan çok daha güvenli ve etkili olduğunu düşünüyorum. murat bey de zaten vaser kullanıyor. ücret konusu sanırım bölgeye göre değişiyor ama ucuz olmadığını söyleyebilirim.
    bana özelden de yazabilirsin.
    vereliniortak