ankarada yaşayanlar lutfen bakarmısınız acil

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve disikus tarafından 16 Ocak 2010 başlatılmıştır.

16 Ocak 2010
    Konu Sahibi : disikus
  1. disikus

disikus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    88
    arkadaşlar ben ankarada yasıyorum bana ankarada ıyı bır doktor onerebılırmısınız pazartesı doktora gıtmem gerek hala karar vermedım tam bırını bulmustum oda gıttı ya sızler kıme gıdıyorsunuz hangı hastaneyee

2. 16 Ocak 2010
  3. truf

truf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    mesa hastanesi ve dr ebru saraç çok öneriliyor ama ben hiç gitmedim

4. 16 Ocak 2010
  5. mutlu03

mutlu03 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hangi konuda gitmek istiyorsun
    ben ankara tıp fakiltesi prof.dr.ruşen aytaç a gidiyorum
    öelide tunalı hilmide aşılama doğum tüp bebek herşeyi yapıyor.

6. 16 Ocak 2010
  7. disikus

disikus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    88
    arkadaşlar yazdığınız yerlerın fıyatlarınıda yazabılırmısınız bu arada ben klomen tedavısı goruyorecektım

8. 17 Ocak 2010
  9. mammek

mammek Rabbim Sen bizi koru Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ben gazi üniv. doç. dr. aydab biriye gidiyorum, 145 tl sevkli ücreti, sevksiz de 160 tl, ben hamilelik takibine gidiyorum. daha önce hrs kadın hast. ve doğum hast. prof. dr. tarık aksuya gitti 1 yıl kadar, 2 ay da klomen tedavisi gördüm, gerçi klomenle hamile kalmadım, tedaviyi bıraktıktan 1 ay sonra hamile kaldım çok şükür. tarık hoca da hastane de çok iyi ama biraz pahalı, 240 tl idi muayene ve sevkli gidersen tahlillerin bir kısmını ödüyorsun çatlma iğnesini falan da ücreli almıştım ben doktor raporu tüp bebekypacak olursak o zamaana saklayalım diye vermemişti. Allah tez zamanda hayırlı evlat nasip etsin.

10. 17 Ocak 2010
  11. baharda83

baharda83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    xara merhaba bende yakında ankaraya gideciğim.Ailem gazi tıp hastanesine çok yakın olduğu doğum için gazi tıp düşünüyorum ve gaziden bir doktoro gitmem lazım 33. haftamdayım.Dr Aydan biri için sevkli 145 tl demişsin yani her gittiğimizde veriyoruz bu parayı yoksa 1 kere verince 2-3 kere ücretsiz mi bakıyor ve doktor hakkında bilgi verir misin biraz.Ayrıntılı anlatırsan çok sevinirim canım.

12. 18 Ocak 2010
  13. sokoprenses

sokoprenses Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben medıcana hastanesıne gıdıyorum hamıle kaldıgımdan berı gıdıyorum suan 8 aylık hamıleyım cok memnunum tavsıye ederım ama doc.dr.yusuf ustun hocayı tercıh edersen hoscakal

14. 18 Ocak 2010
  15. cagor82

cagor82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ben balgatta akropol hastanesine gidiyorum.. Dr. bülent alp aydın harika bir insan gebeliğimin başında ciddi sıkıntılar yaşadım ve onun sayesinde atlattım .. şu anda çok rahatım; doğuma çok az kaldı.. Sosyal güvencen varsa ek olarak yalnız 20 TL alınıyor..
    :ecrin_bebek: