Ankara'daki Börekçiniz Foruma Geldi

Konusu 'Yemek Tarifleri' forumundadır ve borekciniz tarafından 3 Kasım 2010 başlatılmıştır.

3 Kasım 2010
    Konu Sahibi : borekciniz
  1. borekciniz

borekciniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Öncelikle kadınlar kulübü sakinlerine merhaba demek istiyorum. Bu ortamı sağlayan forum yöneticilerine de teşekkürler.

Evlere, işyerlerine börek yapmaktayım, kadın forum kullanıcıları ile de çalışmak isterim. Böreklerin hepsi el açması yufka ile yapılmaktadır, hazır yufka kesinlikle kullanılmamaktadır. Hijyen açısından hiç tereddütünüz olmasın, emekli hemşireyim ve dilediğiniz takdirde böreğinizin yapım aşamaları fotoğraflanarak size gönderilebilir. Ayrıca börekler kendi yemeklerimi de yaptığım evimdeki mutfakta yapılacaktır, kendi aileme gösterdiğim özeni size yapacağım böreklere de göstereceğime söz veriyorum. Umarım siz de memnun kalırsınız. Öncelikle belirtmek istiyorum, Ankara-Çankaya'da ikamet ediyorum o yüzden metro,dolmuş vs. ile tek taşıt olan her yere servis yapabilirim. Şimdi gelelim, fiyatlara.

Su böreği

* Peynirli ----------->Tepsi 25 TL
    * Kıymalı ----------->Tepsi 30 TL

Kol Böreği

* Mercimekli-------->20 TL
    * Kıymalı------------>25 TL
    * Patetesli---------->20 TL

Saç Böreği

* Patatesli---------> Tane 1,5 TL
    * Kıymalı-----------> Tane 1,5 TL
    * Ispanaklı---------> Tane 1,5 TL

Gözleme

* Peynirli--------------> Tane 1,5 TL

Not: 20 TL altı siparişler adrese teslim yapılmamaktadır. 10 TL-20 TL arası siparişlerinizi gelip alabilirsiniz.