Ankara'daki Kadın Doğum Uzmanları

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve pioner tarafından 9 Aralık 2008 başlatılmıştır.

9 Aralık 2008
    Konu Sahibi : pioner
  1. pioner

pioner Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar, Ankara'da önerebileceğiniz kadın doğum uzmanlarını bizimle paylaşırsanız ben ve benim gibi güvenilir doktor arayan bayanlara çok yardımcı olmuş olursunuz. Gerek doğum takibi için gerekse diğer jinekolojik hastalıkların tedavisinde tecrübelerinizi paylaşmaktan çok memnun olurum. Şimdiden çok teşekkürler...

2. 10 Aralık 2008
  3. yumy

yumy Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    merhabalar ben bebek takibimi mükemmel beklemeden anatolia klinikte gördüm.prof.dr.bülent traş ve mesa hastanesi doğumu tavsiye ediyorum.

4. 10 Aralık 2008
  5. pioner

pioner Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba yumy.sezeryan mı normal doğum mu tercih ettin? Hangisini önerirsin?

6. 11 Aralık 2008
  7. aysegul1530

aysegul1530 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bende güven hastanesi aslı kaleli' yi öneririm.hem normal doğumda hemde sezaryanda çok iyi.ben sezaryan oldun 4saat sonra ayağa kalktım.

8. 11 Aralık 2008
  9. Teknolog

Teknolog ŞÜPHECİİ..... Pro Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    Serdar oğuz zekai tahirin doktoru özel yeri var..ilgili bilgili bir doktorr..internetten adresini gtelefonunu bulabilirsin..

10. 16 Aralık 2008
  11. dilshad

dilshad Guest

Mujde Koyuncu. Su anki doktorum. Hem bilgisi hem normal doguma bakisi hem tecrubesi hem kurdugu yakinlik hem muayeneleri aceleye getirmeyip dilediginiz kadar uzatmasi hem fazla hasta almamasi hem 24 saat arayabilmeniz ile vs. vs. kesinlikle 1 numara. Daha once de (hem ilk dogumumda hem simdikinde) pek cok doktor dolastigim icin gonul rahatligiyla tavsiye ediyorum. Doktorla ilgili herhangi bir sorun olursa cevaplarim canim.

12. 17 Aralık 2008
  13. pioner

pioner Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım doktorun nerde çalışıyor?

14. 17 Aralık 2008
  15. dilshad

dilshad Guest

sadece ozel muayene yapiyor, hastanede calismiyor.
    google'da da aratirsan bilgi bulabilirsin. yeri Hosdere'de.
    bir de Ebru Sarac var onerebilecegim. yalniz Ebru hanimin ucreti oldukca yuksek.

Son düzenleyen: Moderatör: 23 Şubat 2009
  16. 17 Aralık 2008
  17. pioner

pioner Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ebru Saraç'ı çok duydum.Birkaç arkadaşım ona gidiyor ve çok memnunlar. O ilk Bahsettiğin doktor Özel hastanelerle mi anlaşmalı?Doğum falan o şekilde mi oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör: 23 Şubat 2009
  18. 18 Aralık 2008
  19. EU2

EU2 Guest

bu ay bende ebru hanıma gidicem daha öncede muayene olmuştum çok iyi bir doktor bencede ben asıl ücretini merak ediyorum ne kadarmış şu an?