Ankaradaki Linya lazere giden var mı?

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve matmazelll tarafından 17 Ocak 2010 başlatılmıştır.

17 Ocak 2010
    Konu Sahibi : matmazelll
  1. matmazelll

matmazelll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Linya lazere giden arkadaşlar yorumlarını paylaşabilirler mi? ben oraya gitmeyi düşünüyorum da emin olamadım... kafamçokkarıştı

2. 20 Ocak 2010
  3. semrican

semrican Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaşım ben serap derman güzellik merkezinde koltuk altı yaptırıyorum 3 seans yapıldı ve 2 ya da 3 tüy kaldı memnunum anlayacağın

4. 20 Ocak 2010
  5. acemiperi

acemiperi Şükür Rabbime Üye

Beğenildi:
    520
    Ödül Puanları:
    153
    canım ben orada başladım. ilgiden, hijyanden ve fiyatlardan memnunum. daha yeni başladığım için etkisi hakkında bir şey söylemek yanıltıcı olur

6. 20 Ocak 2010
  7. matmazelll

matmazelll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürler semrican orayı da değerlendireceğim :) en son linya lazere gitmeye karar verdim ya o kadar çok yer var ki karar vermekte çok zorlandım. Acemiperi sen linya lazere gitmişsin ilgilerinden ve hijyenden memnun kalmana çok sevindim. sen hangi bölgelere yaptırmıştın? ve kaçıncı seansın? ben koltuk altı, tüm bacak ve genital yaptırmayı düşünüyorum. lazer cihazları diğer yerlere göre daha hızlıymış. en çok da o yüzden tercih ettim. ama ilk defa yaptıracağım için çok tedirginim. bir sürü olumsuz şeyler duyuyoruz çünkü yanıklar felan... korkmuyorum desem yalan olur eyvahedigeldismile

8. 21 Ocak 2010
  9. acemiperi

Beğenildi:
    520
    Ödül Puanları:
    153
    ben koltukaltı, kol ve yüze başladım. ilk seans bitti.
    iki tane lazer var alex ve ipl. alexin görmediklerini ipl ile onun da bitiremediğini iğneli ile yapıyorlar.

yanık olmadı. doktoru ve uzmanı var onlar yapıyor. ama kola yaparken canım yandı biraz. atışlar yüksekti çünkü. dayanılmayacak bir şey değil ama yine de acıtıyor. ilk seans en uzun ve acılı olanmış zaten.

kolum kızardı ama ertesi gün geçti. ben bir dahaki sefere gitmeden önce emla krem alıp süreceğim.

10. 22 Ocak 2010
  11. matmazelll

matmazelll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    emla kremi lazer yapanlar mı tavsiye ediyor? uyuşturan bir kremmiş daha çok ağda için kullanıyorlarmış. acaba lazerde bir sorun olur mu?

12. 22 Ocak 2010
  13. ferhannn

ferhannn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ank da mayra güzellik merkezinin lazer bölümü hakkında bilgisi olan var mı

14. 25 Ocak 2010
  15. acemiperi

Beğenildi:
    520
    Ödül Puanları:
    153
    lazere gidenler emla kullanıyornuş buradan okumuştum. kolaltım için gittiğimde doktora danışacağım. kollarda canım yandı tekrar yanmasın

16. 25 Ocak 2010
  17. yaseemin

yaseemin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar fiyatlar hakkında bilgi verebilirmisiniz?kredi kartı ödemesi ve taksit yapılıyormu?kontrol seansı varmı?birde cihaz alexmi? :)) teşekkürler

18. 25 Ocak 2010
  19. matmazelll

matmazelll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım her yerin fiyat uygulaması farklı. büyük bir çoğunluğu lazer uygulaması yapılacak bölgeyi görmeden kesin bir fiyat belirleyemeyiz diyor. kimi yerler de sabit fiyat belirlemiş. bazıları taksit uygularken bazıları uygulamıyor. yani lazer merkezinin anlaşmalı olduğu bankalara göre değişiyor bu durum. en iyisi sen düşündüğün yerlere telefon açarak bilgi almaya çalışırsan daha aydınlatıcı olur.