Ankara'daki Zekai Tahir Burak Hastanesine Gidenler

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve pakintos tarafından 15 Aralık 2008 başlatılmıştır.

15 Aralık 2008
    Konu Sahibi : pakintos
  1. pakintos

pakintos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    93
    merhaba arkadaşlar ben ank.zekai tahir burak hastanesinde infertilite tedavisine başlamayı düşünüyorum nasip olursa bu ay. bu hastanede böyle tedavi görenler varsa hastane doktorlar nasıl bana yardımcı olurmusunuz? önereceğiniz doktorlar varsa paylaşırmısınız? başka bir hastane varsa ankarada ve yalnız bayan doktor arıyorum. şimdiden teşekkür ediyorum acil cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleme: 15 Aralık 2008
  2. 21 Aralık 2008
  3. emis

emis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bence hemen git tedavine başla. ben de ağustosta gitmiştim. aşılama yapıldı.tutmadı ama tahlil sonucu verilen tedavi sonuç verdi. şimdi 4 hafta 5 günlük hamileyim. 9 yıllık evliyim. henüz bebişim yok. bu 5. hamileliğim. önce hacettepeye gidiyordum. 3 yılımı yedi hacettepe. çok basit bir testi yapmamışlar. zekai tahire sadece 1 kez gittim ve hamiş oldum. orada yapılacak işlemler, tahliller hep standart. doktor seçilmiyor. ultrason başka, operasyon başka, sonuca bakan başka. dosyan yeterli oluyor. bazı ilaçlar için rapor gerekir. rapor çıkarmazsan iğneyi kendin almak zorunda kalırsın. ben raporumu çıkartmıştım. aşılama için sadece kanülü kendin alıyorsun o da 20 ytl falan. bana trombofili tahlili yaptılar. kanda trombofili çıktı. 3 aylık tedavi önerdiler. bu ay tam 3 ay olmuştu hemen hamile kaldım. İnşallah sende mutlu sona ulaşırsın.

4. 23 Aralık 2008
  5. emelmetin2007

emelmetin2007 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende oraya gidiyorum ve çok memnunum ama ayrıca doktorumun muayenehanesine gidiyorum çok ilgililer eğer öle bir durumun varsa benim gibi yap derim.

6. 28 Aralık 2008
  7. pakintos

pakintos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    93
    teşekkür ederim canım bende senin gibi düşünüyorum fakat ben bayan dr. istiyorum. hastanenin kalabalık olduğunu duyuyorum çok sıra vs. oluyormuş. senin dr.kim muayenesi nerde bana yardımcı olurmusun ne gibi işlemler yapıyorlar. ücreti nekadar yardımcı olursan sevinirim!
    fisfisfis

8. 5 Ocak 2009
  9. esila@mxixsra

esila@mxixsra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar peki ilgi alaka ve hijyen nasıl?

10. 7 Ocak 2009
  11. axsxina

axsxina Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim bir arkadaşım zekai tahirin doktoru berna karayalçın'a gitti, çok memnundu, ayrıca doğum sırasında da bu berna hocanın hastası diye çok güzel igilenildiğini söyledi, sezaryen oldu berna hanım kendi girmiş, ama o da özeline gidiyordu, 120 lira veriyordu galiba, düşünürsen araştır derim ben.

12. 7 Ocak 2009
  13. axsxina

axsxina Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ha bir d ebahsettiğim doktor, özellikle yumurtlama bozuklukları üzerine ihtisas yapmış, yani infertilite uzmanı...

14. 7 Ocak 2009
  15. pakintos

pakintos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    93
    teşekkür ederim canım bana dr. hakkında ayrıntılı bilgi verebilirmisin? ben direkt olarak o dr. randevu alabiliyormuyum? yoksa ilk önce muaynesine mi gidicem? muayenesi varsa nerde? sana zahmet olacak ama acil dr. bulup gitmem gerek bu yüzden çok erteledim. yardımcı olursan çok sevinirim
    CADIARZU

16. 8 Ocak 2009
  17. nazlxixm28

nazlxixm28 BANA GÜNEŞ GİBİ GEL :) :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ben gittim zekai tahire ve memnun kaldım hertürlü tahlılı orada yapıyolar zaten arastırma hastanesi
    bence hiç tereddüt etmeden git evet kalabalık bi hastane sıra bekliyosun ama sonucta gebe kalıyosun 2 ay yada 3 ay yada 4 ay bekliyosun ama kendini dr eline bırak sakın streste yapma bak bu cok öenmli sakın stres yapma stres yaparsan değerlerin yüksek cıkar buda tedavvini geciktirir
    ilk gitiğinde eşinle git ve adetinin üçüncü günü git zaten dr eşin buradamı diye sporacaktır eşleri beraber alıyolar tedaviye
    eşinden sperm isteyeceklers endende bi kaç kan testi ve prosedur gereği rahim filmi istiyolar onu yaptırmadan asılama yada tüp bebek yaptıraıyosun yada tedavine başlayamıyosun benden sana tavsiye sakın stresyapma ve olacağına inanarak git gebe kalacağım diyerek git inanç çok önemli ben tam 5 ay hiç yorulmadan usanmadan gittim ilk zamanlar cok stres yapıyodum korkuyodum rahim filminden falan ama hiç korkulacak bir sey yokmus okadar normalmiş kiiii kendini kasmassan ve dr lara yardımcı olursan dr larda sana yardımcı olyo hemde cok fazla inan bana ve bian evvel git tedavini yaptır
    eşin olmadan tedaviye almazlar seni
    sana bi dosya cıkaracaklar dosyanda oradaki dolapta duracak numarasını kaydet diger bi gittiğinde o numarayla bulurlar dosyanı sabah erken saatte gitki hiç bi aksaklık olmadamn hallet işlerini ve aç karnına git

Mutluanne79 bunu beğendi.
  18. 31 Ocak 2009
  19. mev_ilk

mev_ilk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende o hastaneye gitmeyi düşünüyorum.ama direk adetliyken gidecem.o durumda sadece kanmı alıyolar yoksa muayene yada rahim filmi falanda isitiyolarmı