Ankaral Anni adaylar hangi Hastane, doum cretleri...

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve handerya tarafından 28 Mart 2008 başlatılmıştır.

28 Mart 2008
    Konu Sahibi : handerya
  1. handerya

handerya Zeytinim benim! ÜZGÜN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    ankaralı anniş adayları hastaneler hakkında araştırma yapanınız var mı hangi hastane ne kadar?

2. 30 Mart 2008
  3. Gkcn

Gkcn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben akay hastanesinde doğum yapıcam.emkli sandığı benimki 1800 ödicem doktor parasıyla birlikte.güven, bayındır,mesa bunlrı da araştırdım fiyat ve ortam açısından en iyisinin akay olduğuna karar verdim.özel muayenehanesine gidiyorum doktorun,o da akay uygun dedi.

4. 30 Nisan 2008
  5. Gkcn

Gkcn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    akay hastanesi 1800 ytl.doktorum burayı önerdi ve arkadaşım da burda doğum yaptı çok memnun kaldı.

6. 1 Mayıs 2008
  7. sadengk

sadengk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Zekai Tahir Burak ya da Hacettepe düşünüyorum.
    Yeni doğan üniteleri çok iyi olduğu için.
    Büyük ihtimalle Zekai Tahir Burak olur

8. 12 Mayıs 2008
  9. handerya

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    bende aynı sebeplerden ve doktorum o hastanede çalıştığından zekai tahiri düşünüyorum ,ben doğumu epidural normal istediğimi söyledim doktorum her isteyene epidural anestezi yapılmadığını buna anestezi uzmanının karar verdiğini söyledi ama hastanenin vip hasta yada refakatli doğum gibi bir durumu varmış belli bir ücret karşılığı özel doğum yaparsan epidural yaptırabiliyormuşsun şansımı deneyeceğim sanırım,umarım o gün yer yok falan demezler

10. 12 Mayıs 2008
  11. GULCXIXCEK

GULCXIXCEK Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

canım doktorun zekaı tahirden mı ismini alabılrımıyım memnunmusun doktorundan peki ben hala bı karar veremedimde doktor ıcın yardımcı olursan sevınırım a.s.

12. 12 Mayıs 2008
  13. handerya

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    evet canım zekai tahir hastanesinin doktorlarından muammer doğan, ben özeline gidiyorum yeri kızılayda( merkezi olması da iyi oluyor) tetkikler için hastaneye gidiyorum ben memnunum doktorumdan tavsiye edebilirim

14. 12 Mayıs 2008
  15. GULCXIXCEK

GULCXIXCEK Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm ozel olcak ama muyane ne kadar bırde dogumuda zekaı tahırde yapcaksın degılmı ılgılı doktor yanı memnunsun bır sorum daha olcak her ay cagırıyormu kontrole cnm nasıl gıdıyorsun tşk ederım cvp verdıgın ıcın cnm benıma.s.

16. 12 Mayıs 2008
  17. handerya

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    canım ben bir tanıdığım aracılığıyla gitmiştim bana biraz indirim yapmıştı şu an bildiğim kadarıyla 200ytl muayene ücreti her ay gidiyorum ve her ay kan ve idrar tahlili yaptırmamı istiyor,kontrollere muayenehanesine gidiyorum kızılayda olduğu için gidişim zor olmuyor canım

18. 14 Mayıs 2008
  19. nurgxuxn

nurgxuxn izlemedeyim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    a.s. selam kızlar bende zekai tahirle hacettepe arasında kaldım, ama sanırım hacettepede yapıcam doğumumu, orda ilk gitiiğim prof. doktora devam edicem, doğumumuda inş epidural normal yapıcam süit odasını tutarak, hacettepede doğum yapan arkadaşlar bize hastanedeki tecrübelerinden bahsedebilirlermi, benim hala endişelerim var :çok üzgünüm: