Ankara'lı anneler ve anne adayları bakar mısınız?

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve gyshnky tarafından 23 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    23 Eylül 2010
    Konu Sahibi : gyshnky
  1. gyshnky

gyshnky Zeynep Beren hoşgeldin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Selam hanımlar...
    ben bugün itibariyle 18+6 günlük hamileyim yavaş yavaş alışverişlere başladık çünkü son zamana sıkışırsak maddi olarak bizi biraz zorlayacak toplu alışveriş...
    İstanbuldaki arkadaşlarımın gittiği bazı pazarlar var ihraç fazlası ürünleri satıyorlarmış
    mesela chicco tulumlar 5 tl falanmış.mothercare falan da satılıyormuş.
    Ankarada böyle ürünler satan bir pazar yada mağaza bileniniz var mı acaba?

2. 24 Eylül 2010
  3. disikus

disikus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    88
    bende cok merak edıyorum bende 23 haftalık hamıleyım buna benzer sayfalara baktım ama genelde sohbete donusmus ve cogunu okumama ragmen pek fazla yer ısmı goremedım.ben sadece kızılaydakı magazalara baktım ve bana pahalı geldı.aldıklarımızın resmını cekıp nerden ne kadara aldıgımızı yazsak cok ısıme yarayacak ben henuz pek pıse almadım sadece kendı pıjamalarımı falan aldım onlarıda bır yazlık bır kıslık aldım yazlıklarda ındırım vardı pjama dunyasındaa almadıysan bakabılırsın

4. 24 Eylül 2010
  5. gyshnky

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Vallahi bu konuda hemen hemen bütün internet satış sitelerini gezdim.Fiyatları az-çok belirledim ve ona göre bakınmaya başladım...
    Kızılaydaki mağazalardan ancak toplu alışveriş yaparsan indirim alabiliyorsun yoksa fiyatlar cidden çok pahalı... Şu an resimleri yok ama akşam çekip yarın buraya eklerim aldıklarımı.
    1 tane 10'lu hastane çıkış seti aldım Acity AVM'den Cemre mağazasından 38 liraya. (en uygunu burada)
    1 tane 5'li hastane çıkışı aldım tam hatırlayamadım ama 13 yada 17 liraydı. yine Cemre mağazasından.
    Bu Cemre mağzasında çok uygun şeyler var.Acityde birde eryaman kc migros avm de mağazası olduğunu biliyorum.
    4 tane yarım kollu alttan çıtçıtlı body aldım.tanesi 4 tl Acity avm. özelcan bebe'nin karşısındaki mağazadan aldım. İsmini hatırlayamadım.2 bölümlü bir dükkandı.
    Aynı mağazadan fermuarlı tulum battaniyelerden aldım.fermuar açıkken battaniye kapalıyken tulum şeklinde oluyor. fiyatı 35 lira falandı sanırım.
    Cemre mağazasından 1 tane pijama takımı aldım. 10tl fiyatı.
    Geçenlerde ankamall'da 5M migrostan 3'lü yarım kollu çıtçıtlı body aldım 12tl
    Acity avm Chicco tabelalı mağazadan Yani Özelcan bebe mağazasından
    Kraft energy travel sistem bebek arabası+ana kucağı (lacivert-turuncu) aldım. Nakit 270tl
    (bebek arabası tek yönlü fakat ana kucağı bebek arabasına yüzü sana dönük şekilde kilitleniyor.travel sistem diyorlar zaten buna)

6. 25 Eylül 2010
  7. gyshnky

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    10'lu hastane çıkışı Acity Cemre mağazası 38 tl.

Fermuarlı Battaniye/Tulum Acity Toker bebe mağazası 35 yada 38 liraydı.

8. 25 Eylül 2010
  9. gyshnky

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    [​IMG] [​IMG]

5'li hastane çıkış seti Acity Cemre bebe 13,5tl Pijama takımı Acity Cemre bebe 10tl

10. 25 Eylül 2010
  11. gyshnky

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    [​IMG] [​IMG]

3'lü kısa kol çıtçıtlı body ankamall 5M migros 12tl 4 adet yarım kol body Acity toker , tanesi 3,95

12. 25 Eylül 2010
  13. ZYNB_KB

ZYNB_KB Minik Presnesss Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar meraba ankaralı annler alısveriş topigine bakmısınızdır heralde biz genelde özelcandan yaptık oranın fiyatalrı iyi ama kıyafetleri cok pahalı diger bütün malzemelerinizi ordan alabilirsinz bende sizin gibi cok arastırmıstım en uygunu orası yerimseniben

kıyafet içinde gecen gün gezerken c&a ya girdik cok güzel seyelr vardı onu alalım bunu alalım diye herseye yapıstım tabi o sırada kızım uyandı ve acıktıgından zırıl zırıl durmadı mecbr cıkmak zorunda kaldık alamadan ama yarın gidip alıcam inş cidden cok güsel seyler varbayanssulusmile

cıtcıtlı badiler içinde mothercarerin inidrimlerini takip edin onların badileri cok güsel kaliteli cekmiyoda ben bebegmden almıstım 5li kolsuz agzı gözü kaydı ilk yıkamada:umursamaz:

mothercarede normalde 7li cıtcıtlı badiler 47 ben 32ye almsıtım agırlasmadan her gezdiginzde bakın bende gezip gördükce yazarım zaten zemuszemus

simdilik aklıma gelenler bukadar sormak istedgnz bisey olursa sölerm canlarımopuyorumnanaktan iyi bakın kendinizede bebişlerede anlaara topiginede bekliyoruzopuyorumnanaktan

14. 25 Eylül 2010
  15. disikus

disikus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    88
    aldıkların cok guzel cok begendım ınsallah bebısınde saglıkla gıyer.bu aldıgın hastane cıkısları kıslıkmı oluyor.

16. 25 Eylül 2010
  17. disikus

disikus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    88
    kıyafet içinde gecen gün gezerken c&a ya girdik cok güzel seyelr vardı onu alalım bunu alalım diye herseye yapıstım tabi o sırada kızım uyandı ve acıktıgından zırıl zırıl durmadı mecbr cıkmak zorunda kaldık alamadan ama yarın gidip alıcam inş cidden cok güsel seyler varbayanssulusmile

cıtcıtlı badiler içinde mothercarerin inidrimlerini takip edin onların badileri cok güsel kaliteli cekmiyoda ben bebegmden almıstım 5li kolsuz agzı gözü kaydı ilk yıkamada:umursamaz:

mothercarede normalde 7li cıtcıtlı badiler 47 ben 32ye almsıtım agırlasmadan her gezdiginzde bakın bende gezip gördükce yazarım zaten zemuszemus

simdilik aklıma gelenler bukadar sormak istedgnz bisey olursa sölerm canlarımopuyorumnanaktan iyi bakın kendinizede bebişlerede anlaara topiginede bekliyoruzopuyorumnanaktan[/QUOTE]
    meraba bu özalcan nerde.hersey varmı orda...:uhm:
    besık falan nerden alınabılır

18. 25 Eylül 2010
  19. ZYNB_KB

ZYNB_KB Minik Presnesss Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ulusta ve sögütözünde var cnm ben uöustaki kadına sinir oldugun için cıkmıstım ordan ama zaten orası yada sögütözü fark etmez ikisindede nakite indirim yapıyolar bildigin bebek magazası hersey var ama kıyafetler cok pahalı onundısındaki herseyi alabilirsin ordan küveti sampuanları gögüs pedi biveronu emzigi havlusu falan yane aklıma bunlar geldi hemen kıyafet dısı yane kısacası...

ben oda takımı aldım sitlerden ama özelcanda oda taımları beşiklervar ve onlarında
    fiyatları cok iyi hmm bak uyku setini pikesini falanda hep ordan aldım ben ama oda takımları beşikler hersey uygun sadece kıyafetler için baska yere bakcaksın hayatım onun dısında oraya gir bikerede al cık veya aa az al sen bilşrsin ay ne cok konustum uzun zmndır girmiyodum ya cenem acıldı kaydirigubbakcemile3

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.