ankaralı hamişler..alışverişlerinizi nerelerden yapıyorsunuz?

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve tektanem tarafından 19 Ekim 2009 başlatılmıştır.

19 Ekim 2009
    Konu Sahibi : tektanem
  1. tektanem

tektanem AyşegüL Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar artık yavaş yavaş bebişimin ihtiyaçlarını almaya başlıyalım diyoruz.neyi nereden aldınız nerelerde ne gibi kampanyalar var..aldıklarınızı ve fiyatlarını yazarmısınız.bu hafta sonu çıkıcaz inş.alışverişe.vereliniortak

2. 6 Kasım 2009
  3. smhsmh

smhsmh Kaan'ım Allaha Emanetsin Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    canım ulusta a city de özelcan bebe var aradığın herşeyi bulabilirsin indirimde yapıyolar
    onun haricinde mothercareden çıtçıtlı badiler alabilirsin ankamall de cepa da armadada mağazaları var
    söğütözünde ak parti binasının yolunda bebeğim mağazası var ordada çok çeşit var
    cepada joker maxı toys var
    ben buralardan alışveriş yaptım genelde
    hımm bide e bebek mağazası var netten adresine bakabilirsin

4. 6 Kasım 2009
  5. neptunee

neptunee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    aynı sorunu bnde yaşıorum burda alışvriş edicek ucuz yerler nereler bilmiorum fisfisfis
    ankaraya 6 ay önce geldim, alışveriş konusunda düğün zamanı oldukça sıkıntı çektim aynı şeyleri bebüşümün alışverişinde yaşamak istemiorum
    alışveriş konusunda istnblu baya bi arar oldum. hele istanbuldan aldığım 5tlye t-shirtün burda 10tlden satıldığını görünce delikafadulden:1shok:

6. 6 Kasım 2009
  7. dandini28

dandini28 bebek kuşum,buruşuğum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    ankarada özelcan bebe mağazasını methediyolar,internet sitesi de var,girip inceleyebilirsin.

8. 11 Kasım 2009
  9. ulkeryildizi

ulkeryildizi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Canım Ulusta çıkrıkçılar yokuşunun yukarı tarafında Fidan Bebe var. Ben çoğu şeyi ordan aldım. Eğer nakit parayla alışveriş yaparsan çok güzel indirim yapıyorlar. Ben nerdeyse diğer mağazaların yarı fiyatına aldım çoğu şeyi. Yalnız tecrübeli arkadaşların tavsiyesiyle çıtçıtlı bodyleri Ankamall Mothercare'den aldım. Bodyler direk tenine değeceği için en iyisi olmalı diye düşünüyorum. Onları da yine tavsiye üzerine hepsini beyaz aldım. Desenli almanın bir mantığı yok, hepsi asıl kıyafetin içinde kalacak. Arada 10 TL falan oynuyor.

10. 11 Kasım 2009
  11. ozzge

ozzge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Çoğu eşyasını ulus Özalcan bebe'den aldım. Nakit paraya çok güsel indirim yapıyorlar. Kıyafetlerini ise chicco ve mothercare'den tamamladım. Ama artık body'lerini ufaklık marka alıyorum. Çünkü mothercare bodylerde omuzda çıtçıt yok. Yakası açık kalabiliyor aklnızda olsun.

12. 19 Aralık 2009
  13. gnlcan

gnlcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ulustaki anafartalar çarşısı var orada çok mağaza sepet beşiği mi oradan aldım fiyatları uygun 125 tl 10 hastane çıkışı 25 tl ye aldım 3 katta çok çeşit var kıyafetler karyolalar ama diğerlerini gezdikçe gördükçe alıyorum kızılayda dolmuş duraklarının orada loya yada lora adını tam hatırlayamadım bir yer var orasıda uygun fiyatlı ve çeşit çok

14. 23 Aralık 2009
  15. berensuyum

berensuyum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar kesinlikle söğütözünde bebeğim var orayı tavsiye ederim diğer yerlere göre daha uygun. ben chicco dan ana kucağı sordum 320 dedi ama bebeğimde aynısını 270 e aldım farka bakın....

16. 24 Aralık 2009
  17. nenone

nenone Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Eryaman 'da Optimumda en üst katta da değişik şeyler görmüştüm,uğrayın isterseniz.

18. 14 Mayıs 2010
  19. hamileyimben

hamileyimben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar biz gezme amaçlı istanbula gitmiştik tesadüf o günlerde ne nerede ne kadardır araştırmıştım ankarada. istanbul da çok daha iyi fiyatlar eğer öyle bir şansınız varsa alışverişi oradan yapın derim hiç değilse büyük parçaları.