ankaralı hamişler lohusa pijamalarınızı nerden aldınız?

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve deryadum tarafından 7 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : deryadum
  1. deryadum

deryadum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar daha 3 aylık hamileyim ama bebek kıyafetlerinden önce kendime lohusa pijaması ve güzel bir sabahlık almak istiyorum ve nereden alacağımı bilmiyorum.Bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.kaydirigubbakcemile5

2. 9 Ağustos 2009
  3. beyazkedicik

beyazkedicik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba. öncelikle bebeğin hayırlı olsun canım. Allah tamamına erdirsin.
    ben koray mağazasından almıştım.oradaki ürünler hem kaliteli, hem şık.birde sezon indirimini yakalarsan süper oluyor....

4. 9 Ağustos 2009
  5. demethn

demethn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayırlı olsun canım bebişine sağlıklıca kavuşursun inşaallah bizde 9.ayımızı tamamlıyoruz hayırlısı ile:) bende kızılayda çarşıbaşı mağzasından aldım ama öle lohusa pijaması diye almadım önden düğmeli çok daha kullanışlı modeller vardı onlardan aldım lohusa modelleride var ama fiyatlarını biraz abartmışlar ama daha doğumuna var bence araştır indirim dönemine falan denk getirirsin tekrardan hayırlı bi hamilelik ve doğum diliyorum

6. 9 Ağustos 2009
  7. susaden

susaden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    hemen söyleyim ben emzirme pijaması aldım bir tane ama çok beğenmiyorum tarzım dil ööle şeyler çok cafcaflı onun için ikinci pijama ve sabahlık takımımı önden düğmeli sade bişe aldım bu kızılayda çarşıbaşının yanından üst kata çıkıyosun orda pijama dünyası die bir yer var çok cici modeller var tafsiye ederim hepinize bir bakın oraya fiatlarıda uygun .ben pijama takımı geceliği ve sabahlığını set olarak 75 aldım

8. 10 Ağustos 2009
  9. deryadum

deryadum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim arkadaşlar allah hepimizin bebeğini sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder inşallah.haftasonu korayada çarşıbaşınada bakıcam.belki lohusa pijaması için daha çok erken ama enazından fikir edinmiş olurum.

10. 3 Ağustos 2010
  11. dilemanne

dilemanne Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    lohusa pijamalarımı kızılaydaki pijama dünyasından aldım fiyatları da cok uygun ve cok şık modeller var..tavsiye ederim. Atatürk bulvarı kocabey pasajında.

12. 15 Ekim 2011
  13. filizim

filizim Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Bendemi pijama dünyasından alsam acaba?

14. 16 Ekim 2011
  15. ..seval..

..seval.. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben Ankara'da değilim ama Kocabeyoğlu pasajındaki pijama dünyasının internet sitesinden sabahlıklı pijama takımı aldım. kırmızı olanını :) 2 günde geldi. çok beğendim. fiyatı da uygun diyebiliriz. yumuşacık ve sıcacık tutuyor. :nazar:

16. 3 Mayıs 2016
  17. ahra

ahra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    160
    Ödül Puanları:
    93
    konu eski ama 2016'nın hamile anneleri lohusa pijama ve geceliklerinizi nereden aldınız? ben Dagi ye baktım ama çok güzel şeyler yoktu:KK43:

18. 3 Ağustos 2016
  19. demircikk

demircikk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    33
    Evet, benim de bu hafta içinde halletmem gerekiyor bu gecelik işini, hastaneden iki takım istediler omuzdan açmalılar varmış emzirirken kolay oluyormuş, onlardan almayı düşünüyorum ama nerden bilemedim. Kızılay'a da bakmak istemiyorum pek.