Ankastre hakkında yardım

Konusu 'Beyaz Eşya' forumundadır ve merral tarafından 28 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

28 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : merral
  1. merral

merral Guest

kızlar malum yeni evleniyoruz.Ve almışken ankastre alalım diyoruz.Kısa bir süreliğine kirada oturacağom.Mutfak dolaplarım ankastre değil.Şimdi ankastre beyaz eşyaları sizce her mutfakta kullanabilirmiyim.kendime evime taşınınca beyaz eşya değiştiremem.ocağı mermerin üstüne bırakıp kullansam.olur mu dersiniz

2. 28 Ağustos 2008
  3. coconut

coconut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    güzelim ben de aynı durumdayım ben de ankastre istiyorum ancak ev ekndi evimiz olmayınca nasıl kullanacağız ki. tuutuğun evin tezgahı kesikse olur tabi ama taşınmaya filan kalkarsan o tarz bir ev bakmak zorundasın. ocağı memerin üzerine koyamazsın çünkü ankastre ocakların altı düz değil ortası çukur.
    ben mecburen ocaklı fırın alacağım hiç hoşlanmıyorum ama :KK43:(

4. 28 Ağustos 2008
  5. merral

merral Guest

Ya bende tutacağım evin tezgah kısmının kesik olmasına dikkat edeceğim.Almışken ankastre olsun istiyorum.Umarım pişman olmam.

6. 28 Ağustos 2008
  7. nnilxuxfern

nnilxuxfern pocahontas Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    196
    ARKADAŞLAR bu sorunu tecrübeli yaşamış biri olarak anlatayım size.. ben ankastremi evlenmeden önce almıştım. tutuğumuz evde sıfır bievdi fakat normal fırınlar içinde yeri. bizde bi mutfak dolapları yapan biri bulduk çağırdık oranın mermerini güsel kesti altına dolap felan ilave ettii ankastrefırnda almıştım ama ben onuda güselce yerleştridi fakat yinede istedim gibi olmadı şöle set üstü biraz havada kaldı ama güsel oldu kullanılıyoo. bu işlemleri yapmak içinde ev sahibimiz izin verdi yapabilirsiniz dedi
    yarın resmini çker gösteririm size..

8. 28 Ağustos 2008
  9. nnilxuxfern

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    196
    .................

Son düzenleme: 3 Eylül 2010
  10. 29 Ağustos 2008
  11. merral

merral Guest

Bence çok güzel olmuş.Kullanımı rahatsızlık vermiyorsa bence bi problem yok.Bu arada set üstünede bayıldım.Bende öyle dümdüz üstü cam gibi olanlardan almak istiyorum.

12. 29 Ağustos 2008
  13. coconut

coconut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nnilüfern aslında iyi fikir de ocak niye havada kaldı onu anlamadım acaba dolabı yaptırırken ölçülerini mi tam vermedin. yanlız bişey soracağım o kısım normal fırın için boştu sanırım sen orası için ayrı mermer kestirdin değil mi

14. 29 Ağustos 2008
  15. nnilxuxfern

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    196
    EVET canımm normal fırın içindi mermerci ayrı geldi kesti dolapçı ayrı geldi dolabını yaptı ama inanılmaz zahmetlii yapan kişi tanıştıda yaptı yoksa dedim yapmam yani.. sanırım o yapan kişinin hatası ölçüyü yanlış aldığı için havada kaldı. kullanımda bi zorluğu yok ama görünüş itibariyle pke hoş durmuyo havada kalması. meralcim ilkten üstü cam olana alışamadım fakat alışınca çok rahat çok güsel kullanımı tavsiye ederim.(ARÇELİK)

16. 29 Ağustos 2008
  17. hxuxrmxuxz

hxuxrmxuxz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Nilüfer Hanım,ocağınız dogalgaz uyumlu mu yoksa elektrikli mi?

18. 29 Ağustos 2008
  19. nnilxuxfern

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    196
    HÜRMÜZ HANIM trabzona henüz doğalgaz gelmedi elektriklii evimde herşey elektriklii ama çok fazla gelmiyo fatura 35 50 arası...