Ankastre Mutfak Eşyalarını Kullanma Noktaları

Konusu 'Faydalı Linkler' forumundadır ve oyapapatya tarafından 27 Ocak 2009 başlatılmıştır.

27 Ocak 2009
    Konu Sahibi : oyapapatya
  1. oyapapatya

oyapapatya Guru Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    306
    Arkadaşlar ankaste gazlı ocakların altı cam olanları mı yoksa çelik (inox) lanlarımı daha kullanışlı. Ayrıca ankastre fırın markası olarak memnun kaldığınız veya asla alma dediğiniz markalar var mı,Görüşleriniz için şimdiden tşk.lera.s.a.s.:enbuyukkk:

Son düzenleme: 27 Ocak 2009
  2. 27 Ocak 2009
  3. MyWorLd

MyWorLd İkincİ MELEGİM YoldA :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam canım ben son çıkan cam tabanlılardan daha 1 hafta önce aldım ve kullanmaya başladım. çok dikkat ve sürekli silinmek istiyor malum simsiyah olduğu için. ve üzerindeki ızgara bütün değilde sadece ocak üzerinde olduğu içinde tencere sanki düşüverecekmiş gibi geliyor. ve su lekesine asla tahammülü yok. ocağa koyduğun herşeyin altının ve kenarlarının kuru olması gerekiyor. toz deterjan değil sıvı deterjan istiyor aklıma gelenler şimdilik bunlar :))

4. 27 Ocak 2009
  5. oyapapatya

oyapapatya Guru Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    306
    arkadaşım bilgiler için sağol.Birde camlı ocaklar için çiziliyor deniyor ama seninki daha yeni tabi.güle güle kullan...

6. 27 Ocak 2009
  7. 7beyaz

7beyaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ve fıs fıslı yağçözlerle silme, yağlı bir görünüm bırakıyor. (cam tabanlı olanlar) normal bulaşık deterjanı ve süngerle siliyorum.

8. 27 Ocak 2009
  9. gevher

gevher Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    camlı ocağın 4 gözünü aynı anda kullanan bi komşumun ocağı patladı. ayrıca çok çabuk kirlendiğinden şikayet ediyorlar.

10. 28 Ocak 2009
  11. maruflu

maruflu Adalet anne Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Neyi almaya karar verir sen şimdiden güle güle kullanman dileğiyle.Ve benim nacizane görüşüm şu eğerki elektrikli değilse alacağın ocağı camlı alma derim.gazlı ocaklarda en ideali camsız olandır.sıksık temizleme sorunu çekmemek içinde dip kısımlara gelecek şekil de alümünyon folyo ile kapla kirlendikçe atarsın hem ocağın ömrü uzun olur hem de sana fazla iş çıkmaz.kaydirigubbakcemile3 Neden elektrikli ocakta cam dediğimide söyleyim kısaca ısı içerden yayıldığı için patlama sorunu yok diğerinde durum tam tersi çok dikkat etmeniz gerekir.:eek:

12. 31 Ocak 2009
  13. biricik50

biricik50 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim ocağım siyah cam olanlardan tabiki dikkat istiyor elimden bez düşmüyor çizilmesin diye dikkat ediyorum
    ama görünüşünü çok seviyorum