Anksiyete yaşayanlar hadi gelin dertleşelim...

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve ruhan tarafından 21 Aralık 2011 başlatılmıştır.

21 Aralık 2011
    Konu Sahibi : ruhan
  1. ruhan

ruhan Ya Kuddüs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    MERHABA kızlar. gergin ve endişe içinde geçen zaman... çok yoruldum herşeyi kafaya takıp endişe etmekten hayatın tadını çıkaramadım. bekarım ve çalışıyorum. ama keyifsizim içimde bi isteksizlik var hep.
  2. 23 Aralık 2011
  3. gulnil

gulnil Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yazdıklarının hepsine sahibim:KK43:
  4. 23 Aralık 2011
  5. ruhan

ruhan Ya Kuddüs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16

geçmiş olsun :2: ilaç kullanıyor musun
  6. 23 Aralık 2011
  7. talcid

talcid Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilaçtan önce hayata pozitif bakmalısınız bence :) siz hayattan güçlüsünüz kızlar. siz ondan değil o sizden korksun ve endişe etsin :)
  8. 24 Aralık 2011
  9. ruhan

ruhan Ya Kuddüs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ewet pozitif düşününce kendini telkin edince daha iyi oluyor insan
  10. 24 Aralık 2011
  11. incimnaz

incimnaz CanArkadaşımÖzlüyorummm Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba geçmiş olsun bende anksiyete ve panik atak hastasıyım ne kötüdür bilirim ben evliyim çocuğum var istesemde istemesemde bu hayatı yaşamak zorundayım inan senin gibi bekar ve çalışıyor olsaydım bu hastalıktan daha rahat kurtulurdum çünkü farklı insanlar ve ortamlar beni rahatlatıyor
    sana tavsiyem farklı insan ve ortamlarda bulunmaya çalış mesela yeni bir aşk yeni bir uğraş korku ve endişelerini azaltacaktır yol yakınken bunu yenmeye çalış yoksa zamanla hastalık dahada ilerleyebiliyor
    Son düzenleme: 24 Aralık 2011
  12. 24 Aralık 2011
  13. ruhan

ruhan Ya Kuddüs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    merhaba çok geçmiş olsun Rabbim cümlemizin yardımcısı olsun. ewet canım çok hakılısın ama sosyal ortamım hiç yok denecek kadar az. yani çalışıyorum iş yerinden çıkıp eve dönüyorum.
    pazar günüde evdeyim. çevremde arkadaşım yok ondan daha sıkıcı geçiyor. sosyalleşmek için birileri olmalı keşke benimde olsa. insan yaşıtlarını arıyo çevremde hep benden çok büyük kişiler var onlar bana ayak uyduramıyacağı için ben onlara ayak uyduruyorum. buda beni günden güne böyle yaptı. ilaç kullanmıyorum yaklaşık 1 aydır pozitif düşünmeye çalışıyorum ve durumu mutluluğa çevirmekle uğraşıyorum. yani bir nevi pollyannacılık. ama iyi geliyor çünkü daha iyiyim çok şükür. sen ilaç kullanıyor musun? ben çok kg aldım o yüzden kullanmaya korkar oldum..
  14. 24 Aralık 2011
  15. incimnaz

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Bende ilaç kullanmıyorum 4 gün kullandım berbat hissettim ilaç bağımlılık yapar diye korkuyorum
    kullanmadan yenmeye çalışıyorum ama 2 aydır iyiydim 2 hafta önce üzücü olay yaşadım tekrar başladı bende araştırma içerisindeyim ama bu hastalıktan olan birçok kişi ilaçsoz yenemezsin diyor
    sen daha başındası sanırım şimdilik sen yapabileceğin şeyi yapıyorsun
    sosyal ortamlarda bulunmak , kafaya takmamak ,yeni uğraşlar ve herşeyden mutlu olmaya çalışmak
  16. 24 Aralık 2011
  17. ruhan

ruhan Ya Kuddüs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    2 BUÇUK YILA YAKINDIR VAR DEPRESYONLA BAŞLADI BENİM Kİ. 1 BUÇUK YIL İLAÇ KULLANDIM . drlar, İlaçsız olmaz, vücut bazı kimyasalları az ya çok üretiyor böyle hastalarda, diyor internette araştırdığım kadarıyla. mecbur kalırsak tabi kullanıcaz. ama çok kötü olmadıktan içmiyorum. ne yapalım güçlü olmaya mecburuz, seninde Allah bağışlasın bebeğin var ne kadar güzel tüm sıkıntını alıyodur o. bu arada bazı bitkiler iyi geliyormuş şuan onları araştırıyorum bulursam paylaşırım canım
  18. 24 Aralık 2011
  19. incimnaz

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Bir sene ilaç kullanmanın faydası olmadımı? bırakırken zorlanmadınmı bağımlık yapmadımı

benim oğlum var 9 yaşını bitirdi öğretmenim ne yazıkki senin kadar gençte değilim 31 bitti yaşlandım

ben bide psikiyatrların ilaç vererek kendilerine bağımlı yapmak istediklerini düşündüğümden de ilaçsız kurtulmaya çabalıyorum off şu illetten bir kurtulsak

bitkilerle ilgili ibrahim saraçoğlu diye bir prof var o öenrilerde bulunmuştu istersen onuda bir araştır