Ankstiyete bozukluğu ayrılık kaygı bozukluğu hk bilgisi olan

Konusu 'Davranış Bozuklukları' forumundadır ve CennetKokulum tarafından 23 Eylül 2009 başlatılmıştır.

23 Eylül 2009
    Konu Sahibi : CennetKokulum
  1. CennetKokulum

CennetKokulum kuzusu'nun kuması Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    Kızımın okulda yasadıgı problemlerden sonra dr ayrılık kaygı bozuklugu teshısı koydu cıpralex damla basladık henuz 5.bucuk yasında cok sıkıntı yasıyorum bunu yasayan cevresınde yasayan varmı bılgı alısverısı benım ıcın cok onemlı kızlar

2. 23 Eylül 2009
  3. biranne54

biranne54 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    aman allahım 5.5 yaşında ankstiyete şaşırdım.annem de olmuştu ama 62 yaşındaydı.bir tek doktor mu koydu teşhisi.genelde çocuklarda görülür.

4. 24 Eylül 2009
  5. CennetKokulum

CennetKokulum kuzusu'nun kuması Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    Evet 1 tanesıne zor goturduk pedegog yok memlekette zaten dr dr gezecek maddı durumumuzda yok guvenmekten baska caremde yok teshısı koymakta zorlandıgınıda sanmıyorum tuvalete bıle arkamdan gelen babasıyla bıle markete gıtmeyen anne annesıyle bıryere gıderken (kı anneannesıne baglıdır )kusan bır cocuk okulda ne yasayacagımı bılıyodum ve yasaddım yalvaran gozunden korku fıskıran krızlere gıren bır cocuk cok detaylı dusunen duygusal kaygılı her halınden bellı goturdugum dr adana cukurava unıversıtesınde yr doÇ dr tedavıden korkmayın tedavı olmassa korkun dedı ılac konusunda

6. 24 Eylül 2009
  7. lostsun

lostsun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    acil şifalar diliyorum.
    şaşırdım ve üzüldüm..
    inşallah en kısa zamanda tedavi cevap verir.
    Allah yardımcın olsun..