Anlam veremiyorum bir trl?nazar mdr bu?

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve DERin83 tarafından 7 Eylül 2009 başlatılmıştır.

7 Eylül 2009
    Konu Sahibi : DERin83
  1. DERin83

DERin83 RUZGARİN ANNESİ:-) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar kestirmeden konuya gireceğim evlilik yıl dönümümüzdü geçenlerde eşim iş yerine koca bir çiçek gönderdi, o gün meğer bir arkadaşın daha evlilik yıldönümü imiş, geldi hem ağlıyor hem çiçeğimin yapraklarını koparmaya çalışıyor, benim kocam bana böyle şeyler yapmaz falan filan diye. millet gelip gidip koparırım bu çiçeğini diyip ciddi ciddi çiçeğe zarar veriyorlar. yani inanamadım. ertesi gün, eşimde hiçbirşey yokken sabah kalkar kalkmaz ciddi bir rahatsızlık geçirdi, hemen doktorlara hastaneler koştuk, her türlü tetkikten geçti, ve sonuç hiçbirşey bulunamadı. hiçbirşey yok ortada. anlam veremediler. 1 haftadır en iyi prof.lara gittik yok yok ama hiç bir problem yok ve kendi kendine düzeldi 2 gün içerisinde. ertesi gün düdüklü tencerem patladı elim kolum yandı. soruyorum size milletin gözüne nazarınamı geldik. bu insanların fesatlığı kötü gözü nedir ben anlamıyorum. ya bir çiçekten hırs alır gibi ben işten çıktıktan sonra çiçeğin yapraklarını koparmışlar. cidden inanamıyorum insanlara yaa. dediğim insanlar 30 küsür yaşında okumuş etmiş insanlar. kurşuna falan inanmazdım ama vallahi gidip kurşun döktüreceğim bu gidişle. :nazar::nazar::nazar::nazar:

2. 7 Eylül 2009
  3. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ınanmıyorum nazar olmaz demesın kımse bal gıbıde olurmu olur..
    şahsen bende calısırken gunde 3 ogun trafık kazası gecırırdım sakarlıgımmı vardı hayır ..
    kotu gozler sag olsun yıyo ınsanı resmen dırı dırı oldururlerde ınsanı neden bakıpda maşallah demezler kı!..

4. 7 Eylül 2009
  5. DERin83

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    varya inanamazsan bir çiçek yüzünden olanlara bakarmısın. 1 haftadır başımıza bin türlü şey geldi. eşime söyledim zaten bir daha iş yerine asla birşey gönderme diye. eşimi kaybediyordum neredeyse ya.

6. 7 Eylül 2009
  7. candy43

candy43 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nazar var canım peygamber efendimizede çok nazar değermiş.kurşun döktürmek hurafe de sen dua oku bol bol. dua kitaplarna nazar ayetleri var. bu arada geçmiş olsun.

8. 7 Eylül 2009
  9. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.136
    Ödül Puanları:
    463
    ne biçim bi işyeri orası ya, maşallah iş arkadaşlarında pek bi sevecenmiş
    geçmiş olsun hem sana hem eşine, umarım ciddi bi yanığın yoktur
    bu arada düdüklü tencere nasıl olduda patladı ya, bende çok korkarım mutfaga bile girmem düdüklü varken

10. 7 Eylül 2009
  11. xoxzo_35

xoxzo_35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet nazar vardır. Kuran'da bile geçer. o yüzden güzel olan şeyleri öyle herkes bilmemeli.

12. 7 Eylül 2009
  13. DERin83

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    o gün çiçek geldiğinde okudum okudum bir sürü dua demek okumasaymışım dahada kötü şeyler olacakmış.

14. 7 Eylül 2009
  15. rzme

rzme öpmeye kıyamadığım..... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    nazara inanırım..

bencede nazardan kaynaklanmış olabilir nazar ayetleri falan okuyabilrsiniz eşinize ve kendinize...

kurşun dökmeye inanmııyorum...

mübarek kuran kerimimiz varken kurşun dökmek saçma geliyor...

16. 7 Eylül 2009
  17. DERin83

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

maalesef böyle bir iş yeri yüzüne gülüp arkadan konuşmada yok, direk icraate geçerler. teşekkür ederim canım. parmaklarım yandı vallahi çocuk gibi ağladım oturup. hiç anlamadım nasıl patladı yanındaki tencereyi alıyım dedim kapağı havaya fırladı

18. 7 Eylül 2009
  19. DERin83

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kurşuna falan bende inanmıyorum ama ne yapacağımı şaşırdım. bol bol duada ediyorum halbuki :Saruboceq: allahım korusun hepimizi kötü insanların gözünden.