Anlamıyorum onu ama sıkıldım artık

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve gelecekkorkusu tarafından 18 Ocak 2010 başlatılmıştır.

18 Ocak 2010
    Konu Sahibi : gelecekkorkusu
  1. 3-4 ay oldu sanırım biriyle tanismistim memlekete gittigimde kucuk bir tatilimde, sonra yasadigim sehre geri dondum...Ariyor beni hep, nerdeyse hergun, konusuyoruz iste ama konusmalar hep aynı yani bugun ne yaptin, hsonu ne yapacaksin gibi gunluk olaylar. ne birr ileri ne bir geri...Hicbiryere varilmiyor yani. Insan karsisindakini daha iyi tanimak icin adimlar atar kucuk, ne biliyim sorular sorar, ogrenmeye calisir. Yani insan yasadigi gunluk olaylardan mi ibaret sadece, o kadar basit mi.

Biraz konusur sonra neyse ben kapatayım artık der. Niye konusuyor belli degil. Ailesiyle yasiyor, annesi babasi evdeyse disari ciktiginda arar hep, isi bitip eve girecegi zaman da kapatayim artik...

Bugun gunaydın diye msj attim sabah, gunaydin bitanem demis ilk defa. Ama sonra telefonda yine o siradan arkadas konusmasi, sanki o mesaji atan baskasi...

Az once aradi yine disari cikmis cunku, sinemaya gidecektim onu sordu gittin mi falan yine gunluk konusma, ben de filmi anlattim. Sonra yine kapatayım artik eve geldim dedi. Durdum konusmalarimiz neden hep boyle dedim. Konuyu desmek istemedi, hemen kapatti...

Bilmiyorum ya ben de artik gercekten sevmek ve sevilmek istiyorum, sabrim yok artik belki de beklemeye, o kadar cok bekledim ki zaten bugune kadar...Insan biraz heyecan duymaz mi, biraz karsisindakine de hissettirmez mi, ne biliyim mesela seni tekrar gormek istiyorum desin veya internette camera ac ta goreyim desin, fotograf istesin vs bunlarin hicbiri yok...Bugun naptin, oldu peki hadi kapatayim.

Gercekten sıkıldım ve hicbisey hissetmiyorum, ne bahtsizim ya

hadi erken biseyler icin tamam ama insan arkadasiyla bile bundan daha fazlasini konusur
    onca gecip giden zaman beni ona hic yakınlasitrimadi hep ayni mesafe
    ben de artik ne konusacagimi bilemiyorum, pek konusacak bisey bulamiyorum
    bunu dile getirdim, hayat boyle iste hep ayni napcaksin diyor

cozen varsa beri gelsin

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Ocak 2010
  2. 18 Ocak 2010
  3. Cardialgia

Cardialgia Hayallerim gerçek olsun... Pro Üye

Beğenildi:
    653
    Ödül Puanları:
    188
    sanırım içine kapanık ve konuşmayı pek sevmiyor...Sen söylesen ona 'cam açalım yada anlat bakalım bana kendini'tarzından belki konuşmasına yardımcı olursun...bazı insanlar böyle...sen bunları yapıp çabaladıktan sonra baktın aynı,devam etmeye gerek yok...zaten böyle bir ilişkide mutluda olamazsın gerçi şuanda pek mutlu sayılmazsın ama en azından şansını dene...

4. 18 Ocak 2010
  5. yok icine kapanık olmadigini biliyorum
    hatta sen ona biseyden bahset o baska bisuru sey soyler
    konu konusmamasi degil, konusmanin icerigi
    anlatamıyorum ben kendimi nasıl desem sabah bitanem deyip sonra arkadas gibi konusmak..boyle bi konusmadan ne cikabilir, beklentisi nedir bilmiyorum
    zaman versem nereye kadar bu sekilde
    arkadaslik bile gelisir zamanla, bunla hicbisey gelistigi yok

6. 19 Ocak 2010
  7. mesaj atiyorum bazen cevap vermiyor hic mesajlarima, mesaj attigimda ariyor hemen ama ben mesajlasmak falan istiyorum, kısa konusup kapatmak degil...bunlari dile getirsem cok ustune de dusmek istemiyorum acikcasi

8. 19 Ocak 2010
  9. Cardialgia

Cardialgia Hayallerim gerçek olsun... Pro Üye

Beğenildi:
    653
    Ödül Puanları:
    188
    bazı erkekler ilgisizdir hep karşıdan bekler...ama sizinki farklı bir durum sanırım.bence al karşına konuş yolun başındayken...rahatsızlıklarını,beklentilerini,içinden geçenleri söyle!seni anlayacaktır elbette...sen konuşmasan,o konuşmasa daha çok takarsın kafana,bunları dile getir...

10. 19 Ocak 2010
  11. bence o biliyor benim ne istedigimi ama cekiniyor mu bilemiyorum, anlamiyorum...hic anlamiyorum zaten uzaktayiz anlamam zorlasiyor...belki de oyle odun gibi biridir iste bilemiyorum...en iyisi vagecmek cunku artik hic ugrasacak halim yok, artik benim icin birisi ugrassin istiyorum...1 verilince 10 veren biriyken bunu haketmiyorum

12. 19 Ocak 2010
  13. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
  14. 19 Ocak 2010
  15. zaten ya kapatıyorsun ya da tasiyorsun
    ona bakarsan benim gibi konu acan bisuru kisi var onlari neden tasimiyorsun dedigimde sonra bakarım yogunum diyorsun
    ya bi kere de adaletli olsun hayat ya valla burda bile boyle
    offff

16. 19 Ocak 2010
  17. defolup gidicem zaten istedigin de bu degil miydi
    istedigin kadar banla simdi al sana fırsat

18. 19 Ocak 2010
  19. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

noluyor ya huu delikafadulden

neyse... 3-4 ay olmuş ama bu sürede ayrı yerlerde yaşıyorsunuz sanırım. telefonda ne konuşulabilir ki, elbette günlük olaylardan konuşacaksınız. insanı tanımak için ne sorabilirsin ki telefonda?
    ama işin enteresan kısmı niye eve gelince kapatıyor telefonu? ailesinden mi çekiniyor ki?

görüşmelerinizi gerçek haayata taşıyın, o gelsin siz gidin ama en baştan böyle telefonda konuşmakla olmaz gelecekkorkusuu:1ninca: e çünkü yüzyüze görüşmekle telefonda konuşmak ap ayrı şeyler. iletişimin kalitesi zayıflıyor ve o durumda da hoş şeyler yaşanmıyor malesef:umursamaz: