Anlatım ve anlaşım bozukluğu.. Lütfen yardım!!!!

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve denisim tarafından 21 Mart 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    21 Mart 2009
    Konu Sahibi : denisim
  1. denisim

denisim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    duygularımı nasıl ve nerden başlıyacağıma bilemiyorum.. işte benim sorunum da bu yeni biriyle tanıştığım da o kişiyle daha önce bildiğim ve anlatmak istediğim şeyi anlatamamam tanıştığım insana rahatlıkla anlattığım konuyu yeni tanıştığım insanlara anlatamıyorum yani kendimi yeterince ifade edemiyorum yaklaşık bir senedir bu durum çoğaldı neyapacağımı bilemiyorum işe bile giremiyorum ilk iş günü heyecan dan neredeyse bayılacağım 1 hafta kadar uyuyamıyorum bazen yarı uyur vaziyetteyim o yarı uyurlukta bile işten başka bişi düşünemiyorum bu durum gitgide büyüyor o kadar stres içersindeyim ki bazen nişanlıma bile bazı şeyleri anlatamıyoruum.ve çok dikkatli dinlemezsem anlama bozukluğu çekiyorum ama bu anlama bozukluğu sadece derslerde oluyor eskiden çok güzel bi konuma yeteneğim vardı bi olayı çok güzel anlatıyordum kendi kendimle gurur duyuyordum bu durumun adı nedir çok merak diyorum ve ne yapmam gerekiyor? sizce bu bi hastalık mı?
    şimdiden cevabınız ve cevaplarınız içinçok teşekkür ediyorum
    a.s

2. 21 Mart 2009
    Konu Sahibi : denisim
  3. Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali

Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali Guru Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    306
    Merhaba Denisim, ifade ettiğiniz zorluğun teşhisini yazdıklarınızla koymak - takdir edersiniz ki - mümkün olmaz. Yapmanız gereken yakınınızda bulunan bir psikiyatra başvurarmak. Şikayetlerinizin nelerden kaynaklandığını ancak bu şekilde bulabilirsiniz.
    Sağlıkla,
    Dr. Meltem

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.