anlayamadım???

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Tuana 35 tarafından 17 Eylül 2010 başlatılmıştır.

17 Eylül 2010
    Konu Sahibi : Tuana 35
  1. Tuana 35

Tuana 35 Rabbim kuzularımı koru.... Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar biri bana yardımcı olsun lütfen.adetim 4 gün geçti.2 kere eczaneden alıp test yaptım negatif çıktı.saatlerce ağladım.ama hala adet de olmadım.hiç bir zaman geçmezdi adet tarihim mutlaka olurdum günümde..anlayamadım.dr bir hafta geçmeden gelme demişti...delirmek üzereyim var mı yok mu.karnım adet olacakmış gibi ağrıyor o yüzden umutlanmak istemiyorum.ve az önce kahverengi hatta kırmızıya yakın akıntım geldi iyice hüsrana uğradım.:KK43:Allahım yardım et hamile olayım nolur yaaaa

2. 17 Eylül 2010
  3. Figolitaaa

Figolitaaa Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    en iyi sonucu kan testi verir....umutlandırmak istemem ama tutunma kanaması da olabilir....rahat ol! takma kafana gebe kalmayı sağlayan hormonlar beyinden salgılanır...fazla evhamla bastırmamak gerek
    İnşallah Allah gönlüne göre verir...

4. 17 Eylül 2010
  5. Tuana 35

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    inşallah dediğin gibidir canım.bende rahat olmak istiyorum ama olmuyor ki anlatamıyorum kendime aklımdan hiç çıkmıyor:KK43:( teşekkür ederim

6. 17 Eylül 2010
  7. cemresum

cemresum hayallerim hayal oldu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    umutlanma canımya stresten gecikmiştir kendine sıkıntı yapma

8. 17 Eylül 2010
  9. Figolitaaa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bak sana neler anlatıcam;

Bir yıl boyunca bebeğimiz olsun diye uğraştık...problem yoktu ama olmuyordu,sürekli aklımdaydı..2 aşılama 1 tüp bebek...sonuç hüsrandı...ve bir karar aldım,umursamamaya başladım..eşimle tatile gittik,umrumda değildi,başka şeylere yöneldim,eğlendim,arkadaşlarımla görüştüm,kitap okudum kısaca aklımdan çıkardım... Alllaha havale ettik...ve ben o ay hamile kaldım hem de kendiliğinden.ne tüp bebek ne de aşılama...RAHAT OL derim ben şahsen...uğraşın olsun,takma kafana

10. 18 Eylül 2010
  11. cherry81

cherry81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Bizimde basimizdan benzer olay gecti, asilamalar 3 tup bebek, son kez tup bebek deneyecektik, oncesinde tatile gittik ve ben artik umudu kesmistim yani bebek falanda dusunmuyordum o sira, artik olmayacak diyordum. Ve tatil sonrasinda hastaneyi arayip son kez tup bebek denetecektim, ama hamile oldugumu ogrendim. Allah ne zaman ne verecegini biliyor yani. Tam umudumu yitirmeye basladigim anda Allah yardim etti. Uzun senelr ugrastik ama toplam yaklasik 5 sene, birkac kez hamilede kaldim kendiliginden desteksiz ama dustuler maalesef. Bundada cok korktum dusecek diye ama simsiki tutunuyor bebegim Allahin izni ile.

Sabir herseyin ilaci

12. 18 Eylül 2010
  13. cemresum

cemresum hayallerim hayal oldu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    benim kuzeninde bikaç sene olmadı çocuğu tedavi oldu dr artık olmaması için tıbbi bi mani yok demiş ama çok der edinmişti üzülüyodu dr düşünmeyi kendikendine baskı yapmayı olmicak diye karamsarlığa kapılmayı bırakmasını çeşitli faliyetlerde bulunmasını tatile çıkmalarını vs. vs. gibi şeyler tavsiye etmişti devamlı pozitif düşünmek gerekmiş yukarda arkadaşlarında bahsettiği gibi

14. 18 Eylül 2010
  15. Tuana 35

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    evet haklısınız kendimi işime veriyorum zaten.Allahtan evden çalışabiliyorum dışarıya çıksam ağlamış şiş gözlerle napardım bilmiyorum.bu arada hasta oldum gece yine yokmuş yani.kafamdan atıcam bu ay dediğinizi yapıcam hadi bakalım hayırlısı:))

16. 20 Eylül 2010
  17. Figolitaaa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mümkünse tatile gidin derim ben eşinle....eğer izin alabiliyorsan iş yerinden super olur...bir de gerçekten UNUT ama gerçekten....yumurtlama günü vs vs hiç bir şey hesaplama...ben hamiile kaldığımda Endonezya'daydım eşimle beraber (iş seyahati)..deli gibi eğlenmiştim,fotoğraflar çekmiştim,gezmiştim...istanbul'a döndüğümüzde test bile yapmadım o ay çünkü kafamdan silinmişti....eşim zorladı test yap diye..test yaptık çift çizgi....inanamadım....sonradan anladım ki,Her şey beyinde bitermiş...o güne kadar ben hamile kalamamaktan korkuyormuşum ve bu korkular beynimden salgılanan hormonları etkiliyormuş...ve son sözüm;SEN PLAN YAPARKEN KADERİN GÜLERMİŞ

18. 20 Eylül 2010
  19. esmen

esmen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Ne kadar güzel bir son yazmışsınız