Anlayamıyorum yaaa yardım edin lütfen

Konusu 'Aile Planlaması' forumundadır ve ebis tarafından 10 Mart 2008 başlatılmıştır.

10 Mart 2008
    Konu Sahibi : ebis
  1. ebis

ebis Guest

Merhaba kızlar bayağı zamandır yazmıyordum katılmıyordum konulara ama artık gelicem özlemişim burayı sizleri şimdi konuma dönmek istiyorum.

Eşim geri çekme yöntemiyle korunuyor benim adetim yaklaşık 5 gün geçti şuan kasıklarımda ağrı özellikle sol tarafta var göğüslerde şişme uyku hali ara ara mide bulantısı var. Korunurken kaza ile bişey olunabilirmi acaba ? Birde çamaşırımda sürekli nemlilik var bunlar ne sizce. Panik yapıyorum acaba hamişmiyim diye ama eşimde sanmıyorum falan dedikçe ne düşünceğimi şaşırıyorum. Yardım edin ya

2. 10 Mart 2008
  3. EU1

EU1 Guest

canım eczaaneden test alıp yap hamöile kalmış olabilirsin eşin 1 damla bile kacırmış olsa hamile alma ihtimalın var biliyosun belirtilerde var bence gecikme hemen test yap

4. 10 Mart 2008
  5. ilaydaa

ilaydaa Guest

Arkadaşlar selam ben yeni üyeyim.Bende hamile kalmaya çalışanlardanım.Allah herkese nasip etsin..

6. 10 Mart 2008
  7. ilaydaa

ilaydaa Guest

canım hamile olabilirsin
    ama bu yaşadıkların psikolojikte olabilir
    çünkü bunlar benim başımada geldi ama sonuç negatiftibenneyaptımki

8. 10 Mart 2008
  9. SUDENAZ222

SUDENAZ222 evli,mutlu,ikiz çocuklu Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    146
    kız sen 5 gün nasıl dayandın......amanın ben şimdiye kaçkere aşındırmıştım eczanenin yollarını......

git hemen al yap testi...sonucuda bildir bize.......senin için hayırlısı olur inşallah......

10. 10 Mart 2008
  11. Elif26

Elif26 @şkısın@ @şık Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    geri çekme yöntemi hiç sağlıklı bir korunma şekli değildir seni sadece %40 korur %60lık oranla hamile kalmış olabilirsin bu şlekilde hamile kalmış arkadaşlarım var canım.......

12. 10 Mart 2008
  13. istiridyeyim_incimsin

istiridyeyim_incimsin Bal oğlum benimm..... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Hemen Git Test Al Yap Bizede Müjdeli Haberi Ver Inşallah... Allah Kalbine Göre Versin Canim :)

14. 10 Mart 2008
  15. ebis

ebis Guest

kızlar teşekkür ederim hepinize psikolojik olduğunu sanmıyorum yazın düşünüyordum gebeliği gerçi şimdi hamiş olsam yinede uçarım göklere ama bir kaç gün daha bekleyim sanki adet olucakmışım gibi sürekli ıslak hissediyorum çamaşırımı baş ağrısı ve ağız kuruluğuda başladı hayırlısı kızlar ya

16. 10 Mart 2008
  17. onuseviyorum

onuseviyorum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    sende bizdensin yani.allah hepimize bir bebek nasip etsin :smiley-cool:

18. 10 Mart 2008
  19. yuliya

yuliya d/e/n/g/e/s/i/z Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım aynı kaderimi paylaşıyoruz ne sırnaşık şey bizde sizin gibi korunuyoduk ve şuan senin durumundaym bugun test sonucum negatif çıktı ama adet olana kadar içim rahat etmicek .. :bbo: