Anlayamıyorum :/

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve BensuCansu tarafından 19 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

19 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : BensuCansu
  1. BensuCansu

BensuCansu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selamm kizlar

sevgilm son zmnda cok umursamaz oldu :/
    bunu ona soyledim... hatta olmuor bole cok umursamazsin sanki sadece ben deger veriorum dedim bitirmeye calistim ama soz verdi duzelticegine..
    ama artik onun beni aldatigini hissediorum baska kizlarla konustugunu bu yuzden bukdr umursamaz davrandigini... ama neden ayrilmadi onu anlamiorum acaba beni sevdigi icinmi yoksa benide yedekte tutmak icinmi

2. 19 Ağustos 2010
  3. ultimareina

ultimareina Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Umursamaz ise gönderin gitsin, zorla olacak değil ya:kahve:

4. 19 Ağustos 2010
  5. leloss

leloss Nolur Allahımmm :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ahh bee güzelim hiç dert edicek bi şey degil madem umursamıyo seni sana deger vermiyo yol ver gitsin hayatt uzunn yaşamak güzel sevdikçe sevildikçe ilgi gördükçe güzel bölesinle evlenicende nolucak köss köss keyfinimi beklicen lütfedicekte umursucak diyee hmm boshayallersmile

6. 19 Ağustos 2010
  7. BensuCansu

BensuCansu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    haklisiniz aslinda.. boyle nereye kadar.. belki beni daha cok sevicek biri cikar karsima

8. 19 Ağustos 2010
  9. greeneyes3543

greeneyes3543 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    biraz daha sans ver canım bitirmek kolay düzeltmektir önemli olan ama gercekten seviyr ve ciddi düsünyorsan.. eger düzelmezse hala baska insanlarla konusmaya devam ederse bitir. bu arada erkekler de su zihniyet gercekten de var sanırım. bi tane olsun benim olsun hersey onunla olsn hep o olsun dursun ama arada da değişiklik olsun eger böyle düsünyorsa senin ki isin zor canım otr ciddi ciddi konus niyeti neymiş baskası varmyms gözlerine bakarak konusun :KK70:

10. 19 Ağustos 2010
  11. BensuCansu

BensuCansu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    konusmaya calisiyorum ama bana hemen GUVENMIOSUN bana diyip kstip atior.
    gecenlerde konustum brz azarladim gibi tamam hayatm ozur dilerim dedi.. ama degistigi yok.. nasil konusucagimi hic bilmiorum ://

12. 19 Ağustos 2010
  13. karisx

karisx sil baştan başlamak Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ya KKda bu dertten muzdarip ilk sen deilsin, bi haftada artış oldu sanki... şimdi şöle diyebilirim, uzun süreli ilişkilerde erkeklere arada "sıkıldım, bunaldım" triplerine çok giriyo, bi müddet bu ayar devam ettikten sonra eskisi gibi oluyolar, ben de çok ağladım "niye böle yapıyosun" diye sıkıldım, bunaldım, üstüme gelme dedi bi müddet böle devam etti sonra normale döndü, tabi bazı problemler vardı ondan dolayı böle olmuştu, sorunlarını halledince normale döndü...

14. 19 Ağustos 2010
  15. or_kidem

or_kidem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    herkes bu dertten muzdarip bir müddet sonra böyle oluyorlar. belki sorunları falan vardır. Fazla üzerine gitme bakalım zamana bırak zaman ne gösterecek.

16. 19 Ağustos 2010
  17. BensuCansu

BensuCansu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet haklisiniz galiba.. ailevi sorunlari var bu aralar. ama nette yabanci kizlarla konusuyor ve bu beni deli edior. ! neden konustugunu sorucam ona.. bi mantikli aciklamasi olucagini sanmiorum

18. 19 Ağustos 2010
  19. karisx

karisx sil baştan başlamak Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bu facede bıktırdı beni, benimki de konuşuyo valla hiç tanımadığı kızlarla, niye yapıyosun bunu diyince maksat eğlence, makara yapıyorum diye acaip bi bahanesi var ama bence bu aldatmadır, kendisine de söledim, artık kendine bi çeki düzen vericek...