Anlayışsız komşu!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve lale77 tarafından 24 Mart 2009 başlatılmıştır.

24 Mart 2009
    Konu Sahibi : lale77
  1. lale77

lale77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar benim derdim üst komşum sinirlerim çok bozuk bunun 2 sebebi var birincisi,şu an sanki tepemde bir at koşuyor komşunun kızı koşu bandı aldı nerdeyse hergün güm güm koşuyor ve biz çok rahatsız oluyoruz.ikincisi de annesi yaşlı ve tansiyon hastası bizim de tansiyon aleti var aslında bizim demek yanlış olur çünkü onlardan bize gelmiyoki mübarek!sinir oluyorum gece,sabah demeyip ananem rahatsızlandı tansiyon aletini verirmisin diyolar.tamam veririm de geri niye gelmiyo bu alet:kızgın:şu an hala onlarda:eek:klava: bende de tansiyon var benim de düzenli ölçmem gerekiyo zaten bu nedenle almıştık kendilerine mal ettiler hayır alamayacak durumda olsalar neyse bütün çocukları çalışıyo kızı kendine koşu bandı almasını biliyo hasta annesine bi tansiyon aleti almıyo.söylediğim halde geri getirmiyolar üstüne üslük bide utanarak ben istiyorum eşim de bana kızıyo niye veriyosun diye adam haklı ne zaman sorsa yok diyorum:çok üzgünüm:arkadaşlar biliyorum çok uzun oldu ama bana bi akıl verin tansiyon aletimi bunların elinde nasıl temelli kurtarabilirim şaşkın ve sinirliyim.:bbo:yardımlarınızı bekliyorum lütfen bana doğru bi yol gösterin.:uhm:

2. 24 Mart 2009
  3. purplem

purplem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    almayı başarınca bozuldu de bir daha verme.
    koşu bantından rahatsız olduğunu söyle.
    spor salonuna yazılsın hatta tavsiyede bulun

4. 24 Mart 2009
  5. Molia

Molia Faded color of dreams ... Üye

Beğenildi:
    748
    Ödül Puanları:
    153
    rahatsız oldugun seyi bekleme söyle bence... ben olsam söylerim hemen, bizim de üst komsu bi anormal, geceleri garip sesler geliyor bazen afedersin, bazen de tv yi muzik sesini o kadar acıyor ki gecenin 12sinde ustelik kac kez sikayet ettimm simdi bi sorun yok... alete gelince, iste hemen, ve birdaha istemeye geldiklerin de aynen sunu de " size para veriyim siz gidin alın bi tane " sırnaşık şey vermek zorunda değilsin, kırıldı bozuldu attım camdan aşşa sana inat de :nazar:

6. 24 Mart 2009
  7. dengesiz.66

dengesiz.66 elleşmeyin asabiyim... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    al aleti bidaha istediğindede kardeşim götürdü yada işte biri götürdü,getirmedi daha de.en mantıklısı bu eğer onları kırmak istemiyosan.yok farketmez dersen al aleti bidaha vermeyecem geri getirmiyosunuz de.

8. 24 Mart 2009
  9. EU2

EU2 Guest

cnım de ki annem tansiyonunda sorun yaşıo bu ara de onlara verdim de bizde çok kullanılmıo zaten

de ne dicek ona ne ya bi kere 2 kere olur

parasını versinde sat bari ala ala yaa daha nelerrr:):):)

canım koşu bandı içinde bu kadar koşuyosyn işe yarıo mu barii dee ima ett samimisiniz?

10. 24 Mart 2009
  11. arzuca9432

arzuca9432 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Kırmadan söyleyin alınca,geri getirsinler...............................

12. 24 Mart 2009
  13. cloudy

cloudy en iyi koca ölü kocadır:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım açık açık söyleceksin sen benim malıma ortakmısın diye
    düşüncesiz insanlara ne kadar katlanıp susarsanız
    aman vazgeçer diye beklerseniz hayatta vazgeçmezler
    yaptıklarının yanlış olduğunu yüzlerine açık açık söyleceksiniz ki anlasınlar
    susmayla çözüm bulamazsınız benneyaptımkibenneyaptımki

14. 24 Mart 2009
  15. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.666
    Ödül Puanları:
    163
    Bu tip durumlarda açıkca konuşmak en güzeli, beyaz yalanlarla iş yürümez.
    Komşunuza sizinde tansiyon hastası olduğunuzu ve devamlı ölçmeniz gerektiğini, ayrıca koşu bandından rahatsız olduğunuzu açıkca söyleyin.

16. 24 Mart 2009
  17. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    ayyy neden alsınlar canım tansiyon aleti
    sende varmış nasıl olsa
    maapartman kullanırsınız işte :)))))))))))))))))))
    onların getirmesini bekleme sen iste
    bir daha da isterlerse bozuldu servise gönderdik dersin
    koşu bandına gelince makul saatlerde kullanmasını rica et,nasıl bir ses oldugunu biliyorum
    bir yandan adımların pat pat sesi gelir bir yandan da makinenin motorunun sesi gelir

18. 24 Mart 2009
  19. bu kadar kendini niye üzdüğünü anlayamadım canım.komşun değil mi bu.açıkça söylesene artık bu durumlardan rahatsız olduğunu.hiç görüşmemen senin için daha doğru sanırım.en azından sıkıntın olmaz